Фотогалерея

«Родинна страва»

         07 грудня 2012 року, в рамках методичної декади кулінарних дисциплін, в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій, вже вдруге відбувся фестиваль – конкурс «Родинна страва», в якому прийняли участь 13 пар-команд (студенти зі своїми батьками). 

Мета даного заходу полягала в тому, щоб поглибити та розширити знання студентів щодо приготування страв української стародавньої кухні, враховуючи регіональний компонент, ознайомити з особливостями технологічних процесів з приготування родинних страв.

На свято завітали наші соціальні партнери, роботодавці, представники освітянської ниви. Поважними гостями свята були наші колеги-партнери із середньої церковної професійної школи ім. Св. Йосифата (Словаччина), які також прийняли участь у фестивалі, презентуючи національні страви словацької кухні.

Старший майстер виробничого навчання кулінарного напряму, Мислюк Оксана Михайлівна, зуміла змотивувати та налаштувати учасників конкурсу на перемогу, а святковий настрій подарували вокально-інструментальний колектив технікуму, виконуючи українські народні пісні.

Відповідно до правил конкурсу, кожна команда протягом 2 годин готувала «коронну страву» своєї родини. Презентація страв відбулася по-особливому: учасники не тільки поділились рецептурою родинної страви, технологією приготування, а й за допомогою музичного супроводу надали їм іншого значення.

Оцінити родинні страви і визначити переможців було дуже складно, оскільки кожна страва – це частинка душі родини і оцінити її не можливо. Відповідно до критеріїв оцінювання визначено переможців конкурсу, якими стали:

І місце – Небивалова Людмила;

ІІ місце – Горейко Андрій, Леб’юк Назар;

ІІІ місце – Гураль Юрій, Богославець Андрій, Постоловська Іванна.

У номінації «Європейська страва» переможцями стали гості із середньої церковної професійної школи ім. Св. Йосифата (Словаччина) - Петконела Дріганова та Владіміра Віростекова.

Директор технікуму В.І.Кузнецова подякувала друзям зі Словаччини за «секрети» національної кухні, а також висловила велику шану студентам і батькам, які змогли відтворити колорит української кухні та на власному прикладі продемонструвати особливості технологічного процесу з приготування родинних страв.

Спільним рішенням директорів обох навчальних закладів було прийнято наступне: продовжувати міжнародну співпрацю та обмінюватись досвідом щодо організації навчально-виховного процесу.