Фотогалерея

День бармена

       6 лютого 2013 року в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму НУХТ відбулося святкування Міжнародного Дня бармена. В рамках методичної декади циклової комісії ресторанного сервісу, було організовано чудове свято для всіх працівників та студентів технікуму. Програмою свята були передбачені різні цікаві заходи: конкурси, майстер-класи з приготування коктейлів та їх дегустація, виставка коктейлів тощо. В цей день найкращі студенти технікуму, що навчаються за професією «Бармен», мали змогу продемонструвати свою професійну майстерність. Адже бармен повинен відмінно знати не тільки теоретичні засади своєї роботи, але і бути чудовим практиком.

         Найбільшим сюрпризом для студентського колективу технікуму було бармен-шоу, яке організували та провели бармени-професіонали: Володимир Васьків (випускник технікуму 2002 року) – керівник Школи барменів «Flairing master» в м.Івано-Франківську, Ярослав Кабан - учень гр. КОБ-4 Івано-Франківського технікуму РСіТ НУХТ.

Бармени-професіонали провели феєричне бармен-шоу з приготування коктейлів у стилі «флайринг. Бездоганна техніка виконання трюків була настільки емоційною, що не змогла залишити байдужим жодного із присутніх на цьому святі.

Завершальним етапом свята була дегустація коктейлів, які приготували студенти І та ІІ курсів.