Фотогалерея

VIII спеціалізована виставка «Готельний та ресторанний бізнес»

 

VIII спеціалізована виставка «Готельний та ресторанний бізнес»

 

15-17 жовтня 2014 року у Палаці спорту України (м.Львів) пройшов Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності, який об’єднав відразу три спеціалізовані виставкові заходи: XV міжнародну виставку-ярмарок «ТурЕКСПО», VIII спеціалізовану виставку «Готельний та ресторанний бізнес», VII спеціалізовану виставку «Континент розваг: Спорт. Відпочинок. Дозвілля».       

       

Цільова аудиторія відвідувачів виставки -  власники, менеджери та ключові працівники оздоровчих та санаторно-курортних комплексів, готелів та інших закладів розміщення, ресторатори, інвестори та інші професіонали індустрії гостинності.

В рамках виставки проходили семінари та майстер-класи для готелярів та рестораторів, в яких взяли участь і студенти Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій – Халацький Микола та Стручук Юрій.

         Подібні виставки важливі не лише для студентів, а й для власників успішних підприємств, бо саме тут можна укласти вигідні контракти, розширити коло знань та довідатися про інновації у сфері готельно-ресторанного бізнесу.