Фотогалерея

Засідання Консультативної ради зі спеціальності «Виробництво харчової продукції»

Засідання Консультативної ради зі спеціальності  
«Виробництво харчової продукції»

11 червня 2015 року в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій  відбулося чергове засідання Консультативної ради зі спеціальності «Виробництво харчової продукції».

На засіданні були присутні: Олена Жаботинська – бренд-шеф «23 ресторани», Галина Орловська – кухар-технолог кафе «Бізе», Богдан Кривенчук – директор ресторану «Хеппі Суші», Леся Воєвода – завідувач виробництвом ресторану «Овен», Галина Гнатюк – адміністратор ресторану «Овен», Оксана Шолом – шеф-кухар ресторану «Корессіні», а також члени Консультативної ради - викладачі та майстри виробничого навчання кулінарного напряму технікуму.

Основним питання чергового засідання було ознайомлення роботодавців та членів Консультативної ради з навчальними планами та програмами з відповідного напряму підготовки, а також з новими тенденціями  кулінарного мистецтва.  Предметом жвавої дискусії стали питання щодо нових підходів у приготуванні та декоруванні кулінарних страв, використання сучасного обладнання при їх приготуванні.

Підводячи підсумки Консультативної ради Віра Іванівна Кузнецова (директор технікуму) наголосила на тому, що майбутній фахівець кулінарного напряму повинен організовувати  приготування витончених закусок, страв, напоїв, кулінарних та кондитерських виробів, пропонувати оригінальне оформлення їх згідно з сучасними модними тенденціями, контролювати якість готової кулінарної продукції та способи її відпуску.

Роботодавці та присутні члени Консультативної ради схвально сприйняли запропоновані зміни до змісту навчальних планів та програм теоретичного та виробничого навчання на 2015-2016 н.р.