Фотогалерея

Навчальний семінар з питань розробки та перегляду навчальних програм

Навчальний семінар з питань

розробки та перегляду навчальних програм

28-30 листопада 2013 року, на базі відпочинкового комплексу «Карпатські Зорі» (м.Яремче, Івано-Франківська обл.) відбувся навчальний семінар з питань розробки та перегляду навчальних програм, який проводився в рамках українсько-канадійського проекту «Навички для працевлаштування».

У роботі навчального семінару взяли участь творчі групи з трьох навчальних закладів: Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій, Львівського вищого професійного училища ресторанного сервісу і туризму, Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка.

Відповідно до програми семінару були розглянуті такі питання:

 • Процес розробки навчальних програм у Саскачеванському інституті прикладних наук і технологій (СІПНТ) - Грехем Шут, Саскачеванський інститут прикладних наук і технологій, експерт проекту з питань оцінювання та розробки навчальних програм;
 • Практичні завдання щодо розробки навчальних планів та програм на основі потреб роботодавців - учасники семінару;
 • Ґендерні аспекти розробки та перегляду навчальних програм. Розробка навчальних матеріалів з врахуванням ґендерних питань - Олена Суслова, ґендерний експерт проекту;
 • Обговорення процесу розробки навчальних посібників за напрямком «Комерційна діяльність» - Лариса Сергеєва (консультант проекту з питань розробки навчальних програм), Наталія Софій (консультант проекту з питань управління).

Активними формами навчального семінару виявилися практичні заняття, на яких кожен із учасників семінару презентували власні ідеї щодо питань розробки навчальних планів та програм.

 

 

 

 

 

ЗУСТРІЧ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕЛЕГАЦІЇ З ВІЦЕ ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРОМ, ПЕМ'ЄР МІНІСТРОМ ФІНАНСІВ ПРОВІНЦІЇ САСКАЧЕВАН

ЗУСТРІЧ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕЛЕГАЦІЇ З ВІЦЕ ПРЕМ’ЄРІНІСТРОМ, МІНІСТРОМ ФІНАНСІВ ПРОВІНЦІЇ САСКАЧЕВАН

23 жовтня 2013 року українська делегація Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій, яка в даний час перебуває з навчальною метою у Канаді, відвідала Парламент провінції Саскачеван, який знаходиться у м.Реджайна (Канада).

         Під час візиту була організована зустріч з віце прем’єр-міністром, прим'єр міністром провінції саскачеван Кеном Кравець, який особисто привітав делегацію та запросив до зали засідань для неформальної бесіди. У ході розмови з паном Кеном, директор технікуму Віра Кузнецова висловила свої враження про організацію професійної підготовки фахівців у Канаді, зокрема у SIAST (Саскачеванському інституті прикладних наук і технологій), а також поділилася думками щодо впровадження їхнього досвіду та стратегії розвитку навчального закладу.

Українська делегація, отримавши офіційне запрошення, була присутня на урочистому відкритті ІІІ сесії 27 Законодавчої Асамблеї. На засіданні Асамблеї з вітальним словом до уряду і всіх присутніх звернулася представник королеви Великої Британії Єлизавети ІІ – лейтенант-губернатор провінції Саскачеван.

Відвідини Парламенту справили на педагогів технікуму незабутні враження.

 

Навчальна поїздка в Канаду

Навчальна поїздка в Канаду

З 12 жовтня по 26 жовтня 2013 року, делегація  Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму НУХТ, який є учасником українсько-канадського проекту «Навички для працевлаштування», перебуває з навчальною метою в провінції Саскатун (Канада). Участь у навчальній поїздці взяли: Віра Кузнецова – директор технікуму, Олеся Стахів – заступник директора з навчальної роботи, Вікторія Шийка – методист технікуму, Олександра Храбатин – голова циклової комісії комерційно-економічних дисциплін.

         Відповідно до програми перебування учасники проекту будуть проходити навчання з таких напрямів роботи:

 •  Модель бізнес-планування СІПНТ (Саскачеванський інститут науки і технології);
 •  Дослідження ринку праці і відстеження успішності випускників СІПНТ;
 •  Підвищення кваліфікації викладачів і модель навчання на робочому місці;
 •  Розробка програм на основі потреб роботодавців;
 •  Спонсори і випускники СІПНТ: кампанії фандрейзингу, стипендії й нагороди для студентів;
 •  Модель оцінки й визнання попереднього навчання;
 •  Освіта дорослих і стратегії особистісно-орієнтованого навчання;
 •  Педагогічне лідерство і запобігання конфліктам.

На завершальному етапі навчального семінару відбудеться підсумкова зустріч-конференція щодо порівняльного дослідження українських і канадських програм/спеціальностей з комерційної діяльності.

Зустріч представників Конгресу українців Канади

Зустріч представників Конгресу українців Канади

з учасниками проекту «Навички для працевлаштування»

19 жовтня 2013 року, делегація Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму НУХТ (директор Віра Кузнецова), які на даний момент перебувають з навчальною метою в провінції Саскатун (Канада), мали можливість зустрітися з представниками  Конгресу українців Канади.

Зустріч відбулася в музеї «Український», на якій були присутні: Юрій Жеребецький (координатор програми перекладів для емігрантів), Сергій Королюк (консультант Конгресу українців Канади з питань еміграції), а також студенти саскачеванського університету, предки яких були українськими емігрантами.

Українська делегація ознайомилися з експозиціями музею, які відтворювали культуру та побут українців-емігрантів в Канаді, а також почули цікаві розповіді про еміграцію українців в Канаду у різні періоди, яку провели представники Конгресу.

Важливим для технікуму є  те, що пан Юрій в квітні 2014 році проведе місяць у  нашому навчальному закладі з волонтерською місією. 

Навчальний семінар з питань сталого менеджменту навчального закладу

Навчальний семінар з питань сталого менеджменту

навчального закладу

З 16 по 18 травня 2013 року, в рамках Канадського проекту «Навички для працевлаштування», відбувся п’ятий  навчальний семінар з питань сталого менеджменту навчального закладу. 

У роботі навчального семінару взяли участь творчі групи з трьох навчальних закладів: Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій, Львівського вищого професійного училища ресторанного сервісу і туризму, Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка.

У навчальному семінарі взяли участь:

 •   Джеррі Бонзал (директор Кампусу Саскачеванського інституту прикладних наук і технологій (СІПНТ), експерт проекту з питань управління) – виступив з доповіддю щодо студентського самоврядування на прикладі СІПНТ;
 •    Ігор Соловій (експерт з питань екологічного менеджменту) - провів практичні заняття щодо управління навчальним закладом з урахуванням екологічних міркувань;
 •  Василь Кашевський (експерт проекту з питань зв’язків з роботодавцями)презентував результати роботи навчальних закладів щодо розробки набору інструментів для аналізу ринку праці на рівні навчального закладу;
 •    Лариса Сергеєва ( консультант проекту з питань розробки навчальних програм) – провели круглий стіл на тему: «Перегляд навчальних програм та планів за напрямом «Комерційна діяльність»».

Учасники семінару, працюючи в групах прийняли участь у дискусіях з питань довготермінового планування роботи навчального закладу на основі потреб роботодавців.