Фотогалерея

«Продовжуємо роботу Консультативної Ради»

Відповідно до плану роботи Консультативної Ради Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій зі спеціальності «Комерційна діяльність», 12 червня 2013 року відбулася нарада з питань обговорення навчальних планів та програм враховуючи вимоги часу.

Детальніше...

Навчальний семінар з питань інноваційного навчання та методик оцінювання

З 16 по 18 травня 2013 року, в рамках Канадського проекту «Навички для працевлаштування», відбувся четвертий навчальний семінар з питань інноваційного навчання та методик оцінювання.

Детальніше...

Круглий стіл в рамках проекту «Карпатська мережа кулінарної спадщини»

27 березня 2013 року на базі Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій, в рамках проекту «Карпатська мережа кулінарної спадщини» відбувся круглий стіл на тему: «Сучасні стандарти якості їжі в контексті збереження Карпатської кулінарної спадщини».

Детальніше...

Проект «Навички для працевлаштування»

11-13 квітня 2013 року, в рамках Канадського проекту «Навички для працевлаштування», відбувся третій навчальний семінар з питань навчання для дорослих та створення навчального середовища, орієнтованого на потреби студентів.

Детальніше...

«Навчальний семінар з розробки навчальних планів та програм»

21-23 березня 2013 року, в рамках проекту «Навички для працевлаштування» на базі Львівського вищого професійного училища ресторанного сервісу та туризму відбувся навчальний семінар з питань розробки навчальних планів та програм на основі потреб роботодавців, в якому взяла участь творча група Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму.

Детальніше...