Фотогалерея

Захист творчих проектів

Захист творчих проектів

Студенти   групи  АТ- 16   Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму НУХТ, що навчаються за  професією «Агент з організації туризму», на підсумковому занятті з виробничого навчання захистили свої творчі проекти з питань вивчення туристичного потенціалу найбільш відвідуваних туристами країн світу.

Детальніше...

Мультиплікація досвіду проекту «Навички для працевлаштування»

Мультиплікація досвіду проекту «Навички для працевлаштування»

23 травня 2014 року в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму НУХТ здійснювалася мультиплікація досвіду канадсько-українського проекту «Навички для працевлаштування» з питань використання інформаційних і комунікаційних технологій у навчальному процесі.

Детальніше...

Навчальний семінар з питань стратегій гендерної рівності у навчальному закладі та на робочому місці

 

Навчальний семінар з питань стратегій гендерної рівності у навчальному закладі та на робочому місці  

27-29 березня 2014 року, на базі готельного комплексу «Варшава» (Львівська обл., с.Малехів) відбувся навчальний семінар, в якому взяла участь творча група Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму НУХТ, яка є учасником канадсько-українського проекту «Навички для працевлаштування».

Детальніше...

Навчальний семінар з питань використання інформаційних і комунікаційних технологій у навчальному процесі

Навчальний семінар з питань використання інформаційних

 і комунікаційних технологій у навчальному процесі

         14-16 травня 2014 року, на базі готельно-ресторанного комплексу «Едем-Резорт» (Львівська область, с.Стрілки) відбувся черговий навчальний семінар канадсько-українського проекту «Навички для працевлаштування» з питань використання інформаційних і комунікаційних технологій у навчальному процесі, в якому взяла участь творча група Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму НУХТ.

Детальніше...

Навчальний семінар з питань лідерства та вирішення конфліктів у системі навчального закладу

Навчальний семінар з питань лідерства та вирішення конфліктів

у системі навчального закладу

         30 січня - 1 лютого 2014 року, на базі відпочинкового комплексу «Карпатські Зорі» (м.Яремче, Івано-Франківська обл.) відбувся навчальний семінар з питань лідерства та вирішення конфліктів у системі навчального закладу, який проводився в рамках українсько-канадійського проекту «Навички для працевлаштування».

У роботі навчального семінару взяли участь творчі групи з трьох навчальних закладів: Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій, Львівського вищого професійного училища ресторанного сервісу і туризму, Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка.

Навчання проводив Ігор Добко - експерт з питань лідерства та вирішення конфліктів. Відповідно до програми семінару були розглянуті такі питання:

  • Навички лідера.
  • Сім підходів до лідерства.
  • Етичні проблеми лідерства, етичні дилеми.
  • Види конфліктів.
  • Фази розвитку конфлікту.
  • Процедури подолання конфліктів.

Про результати роботи над розробкою навчальних посібників за напрямом «Комерційна діяльність», заслухали на засіданні круглого столу, яке провела Лариса Сергеєва - консультант проекту з питань розробки навчальних програм.