Фотогалерея

Шкільна кулінарна ліга

«Шкільна кулінарна ліга»

13 квітня 2018 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбувся І турнір «Шкільна кулінарна ліга – 2018» серед учнів Івано-Франківських шкіл, яку організував Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

Детальніше...

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності " Ресторанне обслуговування"

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади

зі спеціальності «Ресторанного обслуговування»

12 квітня 2018 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій, відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади серед студентів закладів вищої освіти Івано-Франківської області, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста зі спеціальності «Ресторанне обслуговування», а саме Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ, Бурштинський торговельно-економічний коледж КНТЕУ, Івано-Франківський державний коледж технологій і бізнесу.

Детальніше...

Вітаємо лауреатів конкурсу на кращу екскурсію вихідного дня

Великодні приготування

Великодні приготування.

Великдень, Пасха, Христове Воскресіння - найочікуваніше світле весняне свято. З Великоднем традиційно пов'язана значна кількість народних повір'їв, прикмет і обрядів, які формувалися століттями. Адже в цей світлий і довгоочікуваний день Великодній стіл повинен бути не менш яскравим, святковим і апетитним… Про традиції, звичаї та обряди святкування Великодня студенти могли дізнатися на виставці-презентації «Пасхальний стіл», яка проходила 29 березня 2018 року у вестибюлі Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ.

На виставці панувала святкова атмосфера, адже пасхальні столи та Великодні страви сповіщали про наближення Свята Воскресіння Христового!

 

 

Кулінарне свято «Родинна страва»

Кулінарне свято «Родинна страва»

15 лютого 2018 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбулося традиційне свято кулінарного мистецтва - «Родинна страва».

Детальніше...