Фотогалерея

Досвід проведення відкритих занять

Досвід проведення відкритих занять

В Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій протягом завершилась методична декада комерційно – економічних циклової комісії, голова комісії Храбатин Олександра Ізидорівна. Декада була насичена відкритими уроками та позаурочними заходами.

Детальніше...

Сучасний погляд майбутніх комерсантів

Сучасний погляд майбутніх комерсантів

         6 жовтня 2015 року, в рамках проведення методичного тижня комерційно-економічних дисциплін, відбувся круглий стіл за участю студентів ІІ курсу комерційно-економічного напряму Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму НУХТ.

Детальніше...

Засідання Консультативної ради зі спеціальності «Виробництво харчової продукції»

Засідання Консультативної ради зі спеціальності  
«Виробництво харчової продукції»

11 червня 2015 року в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій  відбулося чергове засідання Консультативної ради зі спеціальності «Виробництво харчової продукції».

Детальніше...

Незалежне експертне оцінювання підсумкового рівня знань випускників

Незалежне експертне оцінювання підсумкового рівня знань випускників

Ресторанний бізнес щороку потребує   висококваліфікованих спеціалістів, які вміло б справлялися з сучасними тенденція у сфері обслуговування.

Так, 19 червня 2015 року в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій розпочалась державна кваліфікаційна атестація. Так,  студенти,  що навчалися за  спеціальностями «Виробництво харчової продукції» та «Майстер ресторанного обслуговування» здавали підсумковий іспит, який здійснювався за новою Європейською технологією. Мета заходу -  здійснити перевірку практичних навичок студентів кулінарного та ресторанного напряму шляхом демонстрації трудових прийомів у ресторані технікуму та визначити рівень  знань з іноземної мови.

Детальніше...

Враховуємо думку роботодавців

Враховуємо думку роботодавців

10 червня 2015 року в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбулося чергове засідання Фахової Ради фахівців туристично-ресторанного напряму з питань обговорення навчальних планів та програм за професіями: «Туристичне обслуговування», «Ресторанне обслуговування», «Готельне обслуговування».

Детальніше...