Фотогалерея

Викладач-2015 року

Викладач-2015 року

На виконання наказу від 3 грудня 2014 року №1002 «Про проведення конкурсу «Викладач-2015 року», «Майстер-2015 року» та з метою виявлення талановитих педагогів, стимулювання їх професійного росту, популяризації і поширення кращого досвіду в навчально-виховний процес з 16.12.2014 по 16.06.2015 року проходив конкурс «Викладач року», «Майстер року», в якому взяли участь 35 педагогів, з яких: 25 – викладачів, 10 – майстрів в/н.

Детальніше...

Засідання Ради директорів

Відбулося засідання Ради директорів

13 вересня 2013 року на базі Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій, відбулося засідання Ради директорів І-ІІ рівня акредитації Івано-Франківської області.

У засіданні взяли участь: Будзак І.В. (перший заступник начальника головного управління освіти і науки облдержадміністрації Івано-Франківської області), Нагорний Р.В. (голова Ради директорів), Гаврилюк І.О. (начальник відділу професійно-технічної, вищої освіти та виховної роботи управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, сім’ї, молоді та спорту ОДА Івано-Франківської області), Панчук Г.Т. (методист Ради директорів), Кузнецова В.І. (директор Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму НУХТ) та інші.

Під час засідання розглядалися такі питання: «Актуальні сучасні проблеми роботи та розвитку ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації області на 2013-2014 н.р.» - Гаврилюк І.О.; «Особливості організації прийому абітурієнтів в 2013 році за результатами зовнішнього незалежного тестування та вступних випробувань» - ЧерневийЮ.І., Кельбас Б.А., Гринькевич П.П.,Тринів І.В., Козак А.Р. та інші; «Затвердження плану роботи Ради директорів на 2013-2014 н.р. та керівників обласних методичних об’єднань» - Панчук Г.Т.

Про інноваційну систему роботи навчального закладу презентувала директор Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій – Кузнецова Віра Іванівна.

Завершальним етапом зустрічі – був огляд матеріально-технічної бази технікуму. Директори 33 навчальних закладів мали можливість оглянути навчальні кабінети, сучасні лабораторії, навчально-тренувальну фірму “Смерічка”, туристичну агенцію “Едельвейс”, модельний центр ресторанного господарства та ін.

 

 

Науково-методична рада провела експертну оцінку навчальних посібників

        16 квітня 2013 року, на базі вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету відбулося засідання науково-методичної комісії з питань надання навчальній літературі грифів Міністерства освіти і науки України.

Детальніше...

Навчання для педагогів

31 травня 2013 року, в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбувся навчальний семінар з питань інноваційного навчання та методик оцінювання, в якому взяли участь педагогічні працівники закладу.

Детальніше...

«Я – атестуюсь!»

        26 березня 2013 року, в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбулося засідання круглого столу на тему: «Я – атестуюсь!». Педагоги, що атестуються в 2012 – 2013 н.р. мали змогу представити власне портфоліо, яке містило матеріали, що демонструють рівень професіоналізму педагога і уміння вирішувати завдання своєї професійної діяльності.

Детальніше...