Фотогалерея

«Медіаосвіта»

Sorry, you have not enough rights to view this image.Стрімкий розвиток у сучасному світі інформаційно-комунікаційних технологій та системи мас-медіа нагально потребує цілеспрямованої підготовки особистості до вмілого і безпечного користування ними. Медіа потужно й суперечливо впливають на освіту молодого покоління, часто перетворюючись на провідний чинник його соціалізації, стихійного соціального навчання. Безперечно, ефективність медіаосвіти цілком залежить від рівня відповідної підготовки педагогів. Тому найважливішим аспектом медіаосвіти є медіаосвіта педагогів, які обізнані в інформаційно-комунікативному просторі.

Детальніше...

Педагогічна виставка «Я атестуюсь!»

Як відомо, атестація - це звіт педагога про роботу протягом 5 років. Простежити розвиток майстерності педагога, результати його участі в методичному та педагогічному житті технікума допомогла педагогічна виставка «Я атестуюсь!», яка відбулася на базі Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій 22 березня 2012 року. Основна мета виставки – це обмін досвідом, розповсюдження перспективних педагогічних надбань та ознайомлення з педагогічними досягненнями педагогів.

 

Детальніше...

ВИЯВЛЕННЯ, ВИВЧЕННЯ ТА УЗАГАЛЬНЕННЯ ПЕРЕДОВОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ДОСВІДУ

педагогічного колективу Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій

ПЕДАГОГІЧНА НАУКА ПРО ПЕРЕДОВИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ДОСВІД

Передовий педагогічний досвід - це оптимально - організована діяльність, що дає максимально можливі навчально-виховні результати при раціональній витраті часу і зусиль педагогів та студентів. (Бабанський Ю.К. „Передовой педагогический опыт и педагогическая наука”)

Детальніше...