Фотогалерея

Туристично – профорієнтаційна поїздка Яблуницький перевал

«

14 лютого 2018 року відбулась туристична поїздка до Яблуницького перевалу для студентів груп АТ-19, КТ-15 та К-25 Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій під керівництвом керівника фізичного виховання Радецької О.В, викладачів фізичного виховання Українця А.І. та Колодій В.Й. Метою поїздки було як туристична так профорієнтаційна робота, адже студенти заходили в школи місцевості і розповідали випускникам про навчальний заклад.

Детальніше...

"В здоровому тілі - здоровий дух"


     Всі спортивні заходи в технікумі проводяться під керівництвом керівника фізичного  виховання – Радецької Олени Володимирівни  та викладачів – Продана Романа  Івановича та Дзюника Степана Степановича.

В технікумі велика увага приділяється розвитку фізичної культури та спорту. Спортивний  зал, тренажерний зал, спортивний майданчик – це та база, яка дає можливість забезпечити всі необхідні умови для формування здорового способу життя студентів. Окрім занять з фізичної культури, які проводяться на високому професійному рівні, велика увага приділяється оздоровчій та спортивно-массовій роботі: працюють спортивні секції з волейболу, баскетболу, футболу, настільного тенісу, легкої атлетики, шахів, лижних перегонів.

Велика увага приділяється студентам з ослабленим здоров'ям: формуються спеціальні групи з індивідуальним підходом. Заняття в цих групах проводяться за окремим графіком.

Протягом року проходить спартакіада з 7 видів спорту: волейболу, баскетболу, футболу, настільного тенісу, легкої атлетики, шахів, плавання. Кращі студенти-спортсмени входять до збірних команд та захищають честь нашого технікума.

Спортивні команди технікума приймають участь в багатьох змаганнях: міських, обласних та всеукраїнських.

Так, в 2010 – 2011н.р. спортивна команда технікума зайняла І місце в обласній спартакіаді серед ПТНЗ області.