Фотогалерея

Результати спортивних змагань обласної спартакіади з волейболу

Результати спортивних змагань  обласної спартакіади з волейболу

26-27 листопада 2015 року відбулася обласна спартакіада з волейболу, в якій взяли участь студенти  ВНЗ І-ІІ рівня акредитації. За результатами обласних змагань команда дівчат Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму НУХТ зайняла І місце, а команда хлопців – ІІІ місце.

Вітаємо наших спортсменів та їх наставників з перемогою!

Перемога в обласній спартакіаді

Перемога в обласній спартакіаді

Відповідно до Положення про проведення обласної спартакіади серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації збірна команда  Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій взяла участь у легкоатлетичному кросі. За результатами змагань збірна команда нашого технікуму зайняла почесне І місце.

Детальніше...

Обласні змагання з футзалу

Обласні змагання з футзалу

Збірна команда юнаків та дівчат Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій 23 жовтня 2014 року взяла участь в обласних змаганнях з фут залу, які проводилися в м.Болехів.

Команда дівчат нашого технікуму зайняла І місце, а команда юнаків – ІІ місце.

Вітаємо наших спортсменів з перемогою!

Обласна спартакіада з баскетболу

Обласна спартакіада з баскетболу

24 квітня 2015 року на базі комунального вищого навчального закладу «Прикарпатський лісогосподарський коледж» (м.Болехів) відбулася обласна спартакіаду з баскетболу серед студентів І-ІІ рівня акредитації, в якій команда дівчат Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму НУХТ зайняли ІІІ місце.

Вітаємо наших спортсменів з перемогою!

День фізичної культури і спорту

День фізичної культури і спорту

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту. Так, з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту, студенти Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій взяли участь у Дні здоров’я, який традиційно проводиться впродовж останніх десяти років.

Детальніше...