Фотогалерея

Клуб зустрічі з цікавими людьми

Клуб зустрічі з цікавими людьми

 

28 лютого 2018 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму національного університету харчових технологій відповідно до плану заходів відбулося засідання «Клубу зустрічей з цікавими людьми». До студентів та працівників коледжу завітала прикарпатська письменниця, поетесса Марія Романівна Ткачівська, яка пише вірші, новелли, романи, дитячу прозу.

Детальніше...

Віче-реквіум

Віче – реквіум.

20 лютого 2018 року країна вшановує подвиг учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Детальніше...

Майстер - клас "Фламбе"

Майстер – клас «Фламбе»

08 лютого 2018р. в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму Національного університеті харчових технологій відбувся майстер – клас 

«Фламбе» від майстра виробничого навчання груп офіціантів Рудак М.М.

 

Детальніше...

Особливості європейського сервірування столу, майстер-клас

 Особливості європейського сервірування столу, майстер-клас

     8 лютого 2018 року в  Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму НУХТвідбувся майстер-клас з сервірування столу для меню з 4-х страв на 2-х осіб, який люб'язно погодився провести Даніель Ель Фадгхам, керівник фірми відновлення фахових працівників для німецького ринку праці.  

Детальніше...

Навчаючись – навчаємо

Навчаючись – навчаємо

8 лютого 2019 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму НУХТ відбувся майстер – клас, який провели студент групи КТ-15 Пригродський Олег та випускник коледжу Мельник Ростислав група К-20 під керівництвом викладачів спец дисциплін Горпинко Т.М., Душенко Р.В, Пйонтко Г.З. для студентів груп кулінарного напряму.

Детальніше...