Фотогалерея

Огляд-конкурс аматорських колективів

Огляд-конкурс аматорських колективів

23 березня 2015 року в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму НУХТ відбувся огляд-конкурс аматорських колективів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, який оцінювали: Михайло Кузбит, директор Івано-Франківського державного центру естетичного виховання, а також працівники ІФДЦЕВ.

Відповідно до програми творчого звіту у першому блоці концерту були представлені вокальні композиції, які присвячені героям, що віддали своє життя у боротьбі за волю України («Мамо не плач» - Пашанюк Людмила, «Ангели майдану» - Шушка Ярослав, «Над землею тумани» - гурт «Терен», «Це моя земля» - вокальний ансамбль викладачів, «Нехай квітує Україна» - вокальний ансамбль дівчат, «Діти України» - вокальний ансамбль дівчат, «Україна – це ти!» - тріо дівчат та інші).

Завершальним акордом конкурсної програми була вокально-хореографічна композиція «Україна – Європейська», яка вразила своє оригінальною постановкою та  надихнула на нові творчі ідеї.

Студентський та педагогічний колектив висловлює щиру подяку за хороший настрій та позитивну атмосферу учасникам конкурсу молодих талантів.