Фотогалерея

Особливості європейського сервірування столу, майстер-клас

 Особливості європейського сервірування столу, майстер-клас

     8 лютого 2018 року в  Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму НУХТвідбувся майстер-клас з сервірування столу для меню з 4-х страв на 2-х осіб, який люб'язно погодився провести Даніель Ель Фадгхам, керівник фірми відновлення фахових працівників для німецького ринку праці.  

     В майстер-класі в якості допитливих  глядачів-професіоналів взяли участь представник німецьких партнерів Рональд Мацалак, директор професійної школи кулінарного мистецтва, директор коледжу Кузнецова Віра Іванівна та її заступники, а також викладачі, майстри виробничого навчання та студенти, які мали змогу порівняти побачене з тим, чого вже навчилися в нашому коледжі під час теоретичних та практичних занять, а дехто - протягом практики, яку наші майбутні професіонали проходять в кращих ресторанних закладах Івано-Франківська та області.

     Важливість сервірування столів у ресторанних закладах не можливо переоцінити, адже це один з основних елементів залучення відвідувачів. Гості формують своє враження про заклад, керуючись не тільки враженнями від смачно приготованої їжі, але й  професійністю оформлення столу. Якісний та красивий посуд допомагає у презентації страви, додає їй смаку, а також викликає у відвідувачів бажання спробувати подану їжу.

    Сервірування столу, яке відповідає виду обслуговування, гармоніює з меню, інтер'єром, відображає національні особливості чи тематику заходу, сприятиме тому, що відвідувачі з радістю прийдуть в такий ресторанний заклад ще і ще раз, а також порекомендують його своїм знайомим та близьким.
      Сервірування в закладах високої кухні має свої особливості, так само, як і те, що в європейських країнах воно має трохи інші стандарти, ніж в Україні.

   Не зважаючи на те, що пан Даніель спілкувався через перекладача, пані Олену, майстер-клас викликав жваве обговорення і багато фахових питань. Наші німецькі партнери пообіцяли в березні під час свого наступного приїзду познайомити всіх бажаючих з деякими способами приготування коктейлів і з радістю оцінять професійне вміння наших майбутніх барменів та дадуть свої поради щодо самовдосконалення та професійного навчання.