Фотогалерея

Клуб зустрічі з цікавими людьми

Клуб зустрічі з цікавими людьми

 

28 лютого 2018 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму національного університету харчових технологій відповідно до плану заходів відбулося засідання «Клубу зустрічей з цікавими людьми». До студентів та працівників коледжу завітала прикарпатська письменниця, поетесса Марія Романівна Ткачівська, яка пише вірші, новелли, романи, дитячу прозу.

Письменниця поділилась своїм досвідом написання поезії та романів. У творчому доробку — поетичні збірки «Просвічені силуети», «Переповнений експрес», «Коли я втікала із раю», духовна поезія «Долоні до світла» («Початок»), феєрія «День відбілює ніч», новели та оповідки «Подарунок від динозавра», романи «Тримай мене, ковзанко», «Я і мій Дон Жуан», художні замальовки та есе німецькою мовою Die Ukraine von A bis Z (witzig, würzig, interessant) — «Україна від А до Я (весело, цікаво і з перчиком)», дитячий роман «Обережно, діти!», авторські афоризми (збірки «Вона — королева і колонізаторка», «Він — повелитель і приборкувач», «Любов — бруківка всіх доріг»). Друкується в журналах «Перевал», «Світло надії» та ін., авторка численних пісенних текстів. Лавреатка премії імені Івана Франка (2006), премії ім. В.Стефаника (2010). Роман Марії Ткачівської «Тримай мене, ковзанко» став лауреатом конкурсу «Коронація слова 2007». Лауреатка конкурсу «Коронація слова 2012» за дитячий роман «Обережно, діти (або Я ледь не одружився з пилососом)», лауреатка конкурсу «Коронація слова 2014» у номінації «Пісенна лірика» («Не можу дихати без тебе»), лауреатка конкурсу «Коронація слова 2015» у номінації «Кіносценарії» (анімація «Цокає час»), лауреатка Всеукраїнської літературної премії ім. Леоніда Череватенка (2017) та Міжнародної літературної премія імені Миколи Гоголя «Тріумф» (2018) за роман «Я і мій Дон Жуан».

На зустрічі студенти коледжу читали інтимну лірику написану Марією Ткачівською. Письменниця була захоплена спілкуванням з студентами, а ті в свою чергу отримали задоволення від поезії Марії Романівни.