Фотогалерея

Молодь крокує до Європи!

Молодь крокує до Європи!

         1 жовтня 2014 року в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбувся захід,  який проводився в рамках святкування Всесвітнього дня туризму – «Крок у Європу».

Мета заходу – розширити інформаційне поле студентів про країни Європейського Союзу, підкреслити приналежність нашої держави до європейської сім'ї народів і безперечність її європейського вибору в майбутньому, виховувати повагу до національних, духовних, культурних надбань європейських народів.

Подвір’я навчального закладу перетворилося на «Європейське містечко». Студенти 15 груп  І курсу презентували національні традиції та звичаї європейських країн світу. Умовами конкурсної програми заходу були передбачені наступні завдання: оформлення стінгазети, презентація країни, виконання народної пісні, приготування трьох страв з національної кухні та виготовлення символіки країни.

         Члени журі оцінювали не тільки творчі здібності студентів, а й провели дегустацію національних страв різних країн світу. Найбільш креативними та творчими виявилися студенти І курсу, які презентували Чехію, Австрію, данію, Францію, Італію та Іспанію.

 За результатами оцінювання були визначені переможці:

І місце – група туристичного  напряму - АТ-16 (куратор групи  Гринишин А.В.)

ІІ місце – група туристичного  напряму  - ГО-1, ТО-1 (куратор групи Давиденко О.Б.), група технологів – КТ-12 (куратор групи Горпинко Т.М.)

ІІІ місце – група ресторанного напряму – МРО-12 (куратор групи Калакура О.я.), група технологів – КТ-14 (куратор групи Хромей Г.В.) та комерційного напряму – КМ-27 (куратор групи Храбатин О.І.).

Ми дякуємо всім учасникам заходу за приємні враження від побаченого та сподіваємося на те, що дане свято стане доброю традицією нашого навчального закладу.