Фотогалерея

Технікум запрошує

День відкритих дверей: «Технікум запрошує»

13 березня 2015 року Івано-Франківський технікум ресторанного сервісу і туризму НУХТ відкрив двері  майбутнім абітурієнтам, запросивши на  День відкритих дверей.

У рамках заходу всі бажаючі ознайомились із сучасними кабінетами, лабораторіями європейського зразку, навчально-тренувальними центрами комерційного та туристично-ресторанного напряму, а також зустрілись з адміністрацією технікуму, головами циклових комісій, викладачами, майстрами виробничого навчання, які розповіли про переваги навчання в технікумі, про перспективу подальшого працевлаштування та кар'єри.

Майбутні абітурієнти поспілкувались з представниками Приймальної комісії, які детально розповіли про умови прийому на 2015/2016 навчальний рік.

День відкритих дверей — це традиційний захід, у рамках якого майбутні студенти мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання та зробити перший крок до своєї освіти в сучасному закладі.

Сьогоднішній день вселяє надію, що присутні випускники загальноосвітніх навчальних закладів поповнять ряди студентства у нашому славному технікумі.