Фотогалерея

День відкритих дверей: «Коледж запрошує»

День відкритих дверей: «Коледж запрошує»

12 лютого 2016 року Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ відкрив двері  майбутнім абітурієнтам, запросивши на  День відкритих дверей. На захід прийшла велика кількість абітурієнтів, яких цікавила інформація про умови вступу та навчання в коледжі.

Гості коледжу – майбутні студенти та їх батьки – мали нагоду познайомитися з особливостями організації освітнього процесу, із сучасними кабінетами, лабораторіями європейського зразку, навчально-тренувальними центрами комерційного, туристичного, ресторанного напрямів, а також зустрітись з адміністрацією коледжу, головами циклових комісій, викладачами, майстрами виробничого навчання та студентською Радою.

З вітальним словом виступила директор коледжу – Віра Іванівна Кузнецова, яка розповіли про переваги навчання в коледжі, про перспективи подальшого продовження навчання в НУХТ та за кордоном, працевлаштування та кар'єри.

Окремо була акцентована увага на умовах прийому у 2016 році. Кожен з присутніх мав нагоду поставити запитання, які його турбували, і відразу отримували на нього компетентну, вичерпну відповідь.

День відкритих дверей — це традиційний захід, у рамках якого майбутні студенти мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання та зробити перший крок до своєї освіти в сучасному закладі.

Сьогоднішній день вселяє надію, що присутні випускники загальноосвітніх навчальних закладів поповнять ряди студентства у нашому славному коледжі.