Фотогалерея

Перший випуск 2015 року

Перший випуск 2015 року 

30 січня 2015 року в приміщенні актової зали Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму відбулася урочиста подія – перший випуск груп 2015 року.

З привітальним словом до випускників звернулась заступник директора з навчальної роботи Олеся Стахів. На свято завітали: голова державної кваліфікаційної комісії ресторанного напряму Кривенчук Богдан, духовний наставник отець Михайло, батьки, викладачі та майстри виробничого навчання, які привітали "винуватців свята". Кращі випускники, які впродовж навчання гідно представляли навчальний заклад на різних рівнях, були відзначені від імені адміністрації та студентської ради технікуму.

Детальніше...

День відкритих дверей

День відкритих дверей

12 грудня в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму НУХТ  відбувся день відкритих дверей, який уже став гарною традицією нашого навчального закладу. Захід був організований для випускників шкіл - майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків. Усі присутні мали змогу переглянути інформаційні тематичні стенди, отримати рекламні буклети, брошури та інші друковані матеріали профорієнтаційного характеру,  оглянули навчальні аудиторії, лабораторії, у неформальній обстановці поспілкувалися зі студентами та викладачами технікуму.

Детальніше...