Фотогалерея

Міжнародна співпраця - важливий крок до інтеграції в світову спільноту

Міжнародна співпраця - важливий крок до інтеграції в світову спільноту.

Важливим кроком до європейської інтеграції України, розвитку демократичного суспільства є залучення навчальних закладів, в тому числі і професійних, до міжнародного співробітництва.

Як налагодити взаємодію з представниками інших країн? Що забезпечить формування нового покоління, здатного реалізувати свій потенціал, вміння та знання в світовій спільноті?

 Саме міжнародне співробітництво є необхідною умовою ефективної діяльності сучасного навчального закладу, а обмін досвідом сприяє розвитку та вдосконаленню навчально-виховного процесу.

Одним з основних завдань Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму є формування особистості, відкритої до діалогу з представниками інших країн, готової до інтеграції в світову спільноту. Тому  співпраця з іноземними навчальними закладами  такого ж профілю є дуже важливим елементом навчального процесу в коледжі.

19 жовтня наш навчальний заклад відвідали викладачі та студенти професійної школи ім. св. Йосафата словацького міста Требишова на чолі з її директором Партіла Славоміром.

Для них було дуже цікаво, як проходить навчання у нас, тому була організована міні-екскурсія навчальним закладом, продемонстровані обладнання кухні-лабораторії, майстерень для навчання офіціантів та барменів, показані приміщення віртуальних туристичної та комерційної фірм, де наші студенти набувають практичних навичок.

Наші гості жалкували, що не мають можливості залишитися в нашому гостинному місті хоча б на декілька днів, щоб детальніше познайомитися з ним та нашим коледжем.

Ми отримали запрошення для викладачів та студентів відвідати їхній навчальний заклад і взяти участь в урочистостях з нагоди Дня його заснування.

Надіємось на подальшу співпрацю, ми готові ділитися своїм досвідом і сприймати чужий.