Фотогалерея

Міжнародне співробітництво, стажування в Болгарії

Міжнародне співробітництво, стажування в Болгарії

13 листопада 2017 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбулась зустріч із представниками готельно – ресторанної сфери з Болгарії.

Метою зустрічі було обговорення програми подальшого співробітництва між готельно – ресторанними комплексами Болгарії Hotel  Riu Helios (Sunny Beach, Bulgaria) та Івано-Франківським коледжем ресторанного сервісу і туризму НУХТ, щодо стажування студентів коледжу на базах готельно ресторанних комплексах компанії Riu.

В обговоренні взяли участь Віра Кузнецова – директор Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму, Даніела Христова – представник компанії Terra Tour Servis, Венеліна Колева - готель-менеджер Hotel  Riu Helios та Пламен Качамаков – фінансовий менеджер компанії Riu.

         Гостям було дуже цікаво, де і як саме навчаються наші студенти, яким чином нашим викладачам та майстрам вдається готувати справжніх професіоналів.

В цьому допомогла екскурсія навчальним закладом, під час якої представники справді висококласних готельних закладів відвідали пари груп різних спеціальностей, оцінили кухні-лабораторії, майстерні для навчання офіціантів та барменів, агентів з туризму та покоївок, побували у віртуальних туристичній та комерційній фірмах, навіть виявили бажання відчути і себе  студентами, послухавши уривки з декількох різних лекцій, які в цей час тривали, а також побачили практичне заняття з карвінгу. Делегація була захоплена від професійної підготовки студентів коледжу. Представники делегації виявили бажання спробувати страви, щойно приготовлені студентами, від яких були в захваті.

Стажування у Болгарії – чудова можливість для студентів поєднати проходження виробничої практики та відпочинку на Чорноморському узбережжі.