Фотогалерея

Розширюємо кордони міжнародної співпраці

Розширюємо кордони міжнародної співпраці

Асоціація німецько-української дружби (Verein der deutsch - ukrainischen Freundschaft e.V.) запросила Івано-Франківський технікум ресторанного сервісу і туризму НУХТ взяти участь e  попередніх ділових перемовинах з питань німецько-української системою освіти.

Участь у діловій поїздці взяли: Віра Кузнецова – директор Івано-Франківського ТРСіТ НУХТ, Олександра Давиденко – керівник відділу міжнародних зв’язків, Раїса Здельник – старший майстер ресторанного напряму, Наталія Панкіна – викладач іноземної мови.

В процесі візиту обговорені питання післядипломної освіти, підвищення кваліфікації студентів та випускників технікуму в Академії ABBV, матеріально-технічної допомоги навчальному закладу обладнанням. Творча група Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму НУХТ відвідала Берлінську торгово-промислову палату, де взяла участь у практичній частині випускного екзамену фахівців ресторанної справи та шеф-кухарів, ознайомилася із системою дуальної освіти в Німеччині. Завершальним етапом поїздки була зустріч з директором Академії ABBV та компетентним референтом п.Вайс, які  пообіцяли підтримку та опіку над нашими студентами, що будуть проходити навчання та практику в Берліні.