Фотогалерея

Стажування за кордоном

Стажування за кордоном

Бажання отримати закордонну освіту завжди було омріяним для більшості української молоді. Окрім якісних знань та гарантованого працевлаштування, це передбачає можливість подорожувати, практикуватись в іноземній мові й отримати нові корисні знайомства.

Так, 09 лютого 2016 року, в рамках міжнародної співпраці Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ із Асоціацією німецько-української співдружності 11 випускників нашого навчального закладу відправляються на  навчання у Німеччину, щоб удосконалювати свої професійні знання та навички в сучасних готельно-ресторанних закладах Берліна.

«Ми дуже щасливі отримати такий шанс від нашого навчального закладу. Хочу зазначити, що це навчання є безкоштовним, термін якого триває 2 роки. У програму навчання входить курс вивчення німецької мови та безпосередньо удосконалення практичних навичок  у найкращий готелях Берліна. Ми будемо докладати всіх зусиль, щоб наші знання були спрямовані на реалізацію поставлених завдань - отримання диплому Європейського зразка, який визнаний у 150 країнах світу і не потрібно виїжджати на постійне навчання за кордон» - повідомив випускник групи АТ-13 Володимир Шкварок.

Бажаємо Вам успіхів та нових перемог, дорогі наші випускники!