Фотогалерея

Перший випуск 2018 року

Перший випуск 2018 року


30 січня 2018 року в приміщенні актової зали Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму відбулася урочиста подія – перший випуск груп 2018 року.


З привітальним словом до випускників звернулися директор коледжу Віра Кузнецова, духовний наставник о.Михайло, голова державної кваліфікаційної комісії Володимир Васьків, батьки, викладачі, які привітали "винуватців свята".
На підставі рішення кваліфікаційної комісії 81 студента отримали дипломи, з яких: 12 - за спеціальністю «Ресторанне обслуговування»; 18 – за спеціальністю «Туристичне обслуговування», 28 - за професією «Офіціант, бармен»; 23 - за професією «Кондитер»;
Дипломи з відзнакою отримали:
1. Зобків Віта (Гр. –ТО-3)
2. Гарасимчук Володимир (Гр. –ТО-3)
3. Савчук Дмитро (Гр. –ТО-3)
4. Ткачук Володимир (Гр. –ТО-3)

Учасники художньої самодіяльності привітали випускників коледжу «музичними подарунки» та подарували їм «букет позитивних вражень».
Сьогодні випускники отримали дипломи — це один із перших та найважливіших документів їхнього вже дорослого життя. Він, наче путівка у самостійний світ, де набуті в коледжі знання все частіше ставатимуть у нагоді та відкриватимуть перед випускниками нові можливості та перспективи професійного росту.
Шановні випускники! Намагайтесь гідно нести статус випускника Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ!