Фотогалерея

Відбулася зустріч-конференція з канадськими гостями

18 червня 2013 року, в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій (директор В.І.Кузнецова), в рамках проекту «Навички для працевлаштування» педагогічні працівники закладу зустрілися з канадськими гостями, які приїхали з м.Саскачеван, а саме:

Детальніше...

«Вивчаємо Європейські технології»

В рамках роботи Швейцарського корпусу експертів, з 13 по 24 травня 2013 року, в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій працював волонтер зі Швейцарії – Джордано Ботігнольє (спеціаліст кондитерського виробництва).

Детальніше...

Міжнародний фестиваль карпатської кулінарної спадщини

11 травня 2013 року в м.Івано-Франківську відбувся міжнародний фестиваль карпатської мережі кулінарної спадщини, одним із партнерів якого є Івано-Франківський технікум ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій.

Детальніше...

АМЕРИКАНСЬКІ ІНДІАНСЬКІ ШЕФ-КУХАРІ ДОСЛІДЖУЮТЬ ЗВ’ЯЗКИ З УКРАЇНСЬКОЮ КУХНЕЮ

В рамках проекту «Дні Америки в Україні» з 15 по 17 травня 2013року в м. Івано-Франківську перебували представники корінних американців, шеф-кухарі д-р Лоїс Еллен Франк (корінна американська індіанка, шеф-кухар, історик кухні американських індіанців, кулінарний антрополог, письменниця й фотограф) і Волтер Вайтвотер (професійний кухар, веде курси куховарства у Кулінарній школі Санта Фе, спеціалізуючись на приготуванні корінних американських страв Південного Заходу).

Детальніше...

Презентація практичних вмінь та навичок в області гастрономії

30 квітня 2013 року, в рамках міжнародної співпраці та з метою обміну досвідом делегація Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій у складі директора технікуму Кузнецової В.І., майстрів в/н Давиденко О.Б., Драгинич У.В. та студентки групи КОБ-4 Іванчук Лілії взяла участь у ІІІ виставці в області гастрономії, торгівлі та послуг «ЛОГОС - 2013». Дана виставка проводилась на базі Церковної середньої професійної школи св. Йосафата (Словаччина) з метою популяризації професій в сфері обслуговування та набуття практичного досвіду в цій області.

Детальніше...