Фотогалерея

Формування ефективних та продуктивних зв’язків

21 лютого 2013 року в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму нашого університету відбулося перше засідання Консультативної Ради навчального закладу зі спеціальності “Комерційна діяльність”.

Детальніше...

Українсько-канадійський проект

           23 листопада 2012 року, в рамках українсько-канадійського проекту «Навички для працевлаштування» відбулась зустріч з представником Саскачеванського інституту прикладних наук і технологій (Канада) Грехем Шутом, координатором проекту в Україні Геннадієм Русановим, консультантами проекту Ларисою Сергеєвою та Наталією Софій.

Детальніше...

Крок до співпраці

В рамках проекту «Люблін – відкрите місто для Заходу і Сходу» та з метою налагодження нових міжнародних зв’язків з Люблінською професійною Школою №5 ім. Іоанна Павла ІІ (республіка Польща) майстри виробничого навчання кулінарного напряму Івано-Франківського вищого професійного училища готельного сервісу і туризму були запрошені на фестиваль Європейської кухні, який проходив в готельно-ресторанному комплексі «Магія» (м.Люблін) з 11по 13 травня 2012 року.

Детальніше...

Виставка «EQUIP HOTEL 2012» (Франція, м. Париж)

Делегація технікуму у складі: 

  • директора – Кузнецової Віри Іванівни;
  • заступника директора з навчально-виховної роботи та соціальних питань – Хромея Мирослава Ярославовича;
  • старшого майстра – Здельник Раїси Петрівни;
  • викладачів спецдисциплін – Горпинко Тамари Миколаївни, Лилак Галини Михайлівни;
  • майстра виробничого навчання – Камінської Надії Петрівни.

Детальніше...

Крок у Європу

Безперервний процес міжнародної співпраці між Школою господарчою м.Жешува (Польща) та Івано-Франківським вищим професійним училищем готельного сервісу і туризму триває з 2009 року. Так, з 28.11 по 01.12.2011 року, п.Мартін Пургач (викладач туристично-ресторанного бізнесу), разом з 4 учнями Школи господарчої перебував з метою вивчення та впровадження Європейського досвіду. Комунікабельний, відкритий, творчий, креативний, професіонал своєї справи, - так можна охарактеризувати нашого гостя, який на високому професійному рівні, разом зі своїми учнями, провів ряд майстер-класів, теоретичних уроків не тільки з кухарської справи, а й туристичного бізнесу, використовуючи сучасні технології Європейського досвіду провідних ресторацій Польщі, Італії, Франції тощо.

Детальніше...