Фотогалерея

Волонтерство без кордонів

Вже вкотре педагогічний колектив ВПУ ГСіТ вирішує питання підвищення професійної майстерності викладачів, майстрів виробничого навчання та учнів училища шляхом вивчення закордонного досвіду та залучення до співпраці іноземних організацій у сфері готельно – ресторанного бізнесу. Так, з 15 по 24 жовтня 2011 року, був запрошений досвідчений експерт – волонтер з Нідерландів Mr. Robert de Gunst, який працює в організації «PUM», що надає безкоштовну консалтингову допомогу. Запрошений експерт працює в сфері гостинності Датського королівства.

Детальніше...

Україна – Латвія

З 21 березня по 24 березня 2011 р. викладачі та учні Івано-Франківського вищого професійного училища готельного сервісу і туризму перебували з офіційним візитом в складі делегації від міста Івано-Франківська в м. Єлгава Латвійської республіки. Метою візиту було вивчення передового педагогічного досвіду роботи в професійних навчальних закладів м. Єлгави, участь в культурних заходах, присвячених святкуванні Національного тижня України.

Детальніше...

Співпраця з канадсько-експертною сервісною організацією

У рамках співпраці з канадсько-експертною сервісною організацією та з метою удосконалення навчальних програм та впровадження у навчально-виробничий процес передових технологій в галузі ресторанного господарства в період у жовтні 2009 року в училищі ефективно працювали викладачі та майстри в/н з експертом практиком Мішелем Кроузером. Волонтер поділився із педагогічними працівниками та учнями теоретичними основами організації роботи в закладах ресторанного господарства, а також провів майстер-класи «Сервіровка столів», «Обслуговування відвідувачів» та для кухарів майстер-клас «Приготування страв із морепродуктів».

Співробітництво із господарчою школою м. Жешува (Польща)

17 жовтня 2009 року підписаний договір про Міжнародне співробітництво між Школою господарчою м. Жешува (Польща) та навчальним закладом.

Детальніше...

Міжнародне співробітництво

Навчальний заклад є активним учасником українсько-німецького проекту «Підтримка реформи професійно-технічної освіти в Україні». Проект працює над розробкою нових інтегрованих професій, державних стандартів.

Детальніше...