Фотогалерея

Греція

Налагоджуємо міжнародні звязки з роботодавцями

         16 грудня 2013 року в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбулася зустріч студентів ресторанно-туристичного бізнесу з представницею європейської освітньої агенції Rhodesnow – місіс Донною.

         Метою візиту було ознайомлення студентів нашого закладу з умовами і можливостями проходження виробничої практики у найвідоміших готелях острову Родос (Греція).

         Дана агенція тісно співпрацює з університетами, пропонуючи студентам різноманітні робочі місця для проходження практики у літній період, надаючи при цьому вигідні умови студентам: легальне працевлаштування в одному з готелів острову Родос, безкоштовне проживання, безкоштовне триразове харчування, і хорошу заробітну плату.

Відбулася зустріч партнерів Карпатської мережі кулінарної спадщини

Відбулася зустріч партнерів

Карпатської мережі кулінарної спадщини

 

14 грудня 2013 року в м. Яремче відбулася зустріч партнерів Мережі Карпатської кулінарної спадщини, до складу якої входить Івано-Франківський технікум ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій (директор - Віра Кузнецова). На зустрічі були присутні представники навчальних закладів з Івано-Франківської області, повіту Марамуреш та Сату-Маре (Румунія), Соболч-Сатмар-Берега (Угорщина), краю Кошице (Словаччина). Всі вони долучилися до діяльності Мережі під час проекту «Карпатська Мережа кулінарної спадщини». 

Організували зустріч регіональні координатори Мережі: виконавець проекту «Карпатська мережа кулінарної спадщини» - Туристична Асоціація Івано-Франківщини (Івано-Франківська обл., Україна), партнери проекту – Асоціація «Еколоджік» (повіт Марамуреш, Румунія), Торгово-промислова палата повіту Сату-Маре (повіт Сату-Маре, Румунія), Кошицька регіональна філія Словацької торгово-промислової палати та промисловості (край Кошице, Словаччина), Асоціація «Шамос-Базар» (Соболч-Сатмар-Берег, Угорщина), а також Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради (Івано-Франківська область, Україна).

Голова Туристичної Асоціації Івано-Франківщини Оксана Федорович зробила огляд досягнень проекту. Акцент було зроблено на спільних продуктах Мережі – Подорожі Карпатською кулінарною спадщиною «Смакуй Карпатське», що охоплює 5 пакетів туристичних послуг – бізнес-планів турів, до реалізації яких залучені також учасники зустрічі, члени Карпатської Мережі кулінарної спадщини з Угорщини, Словаччини, Румунії та України. Про кулінарні традиції Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму НУХТ розповіла у своїй презентації Олександра Давиденко (координатор проекту Карпатська Мережа кулінарної спадщини від навчального закладу).

Під час зустрічі відбулося урочисте вручення знаків-логотипів Карпатської Мережі кулінарної спадщини тим партнерам, що отримали сертифікати якості за підсумками сертифікаційної програми Мережі. Івано-Франківський технікум ресторанного сервісу і туризму НУХТ отримав символ Карпатської кулінарної спадщини – паруючий горщик, охоплений язиками полум’я та свідоцтво про членство.

 

Міжнародний Конкурс Карпатської кулінарної спадщини

Міжнародний Конкурс Карпатської кулінарної спадщини

29 листопада 2013 року на базі Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбувся Міжнародний Конкурс Карпатської кулінарної спадщини для навчальних закладів Карпатського регіону.

Конкурс проводився в рамках проекту «Карпатська мережа кулінарної спадщини», що діє у партнерстві з Івано-Франківською облдержадміністрацією, виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради, Асоціацією «Еколоджік» (Румунія), Торгово-промисловою палатою повіту Сату-Маре (Румунія), Асоціацією Шамос-Базар (Угорщина) та Кошицькою регіональною філією Словацької торгово-промислової палати та промисловості (Словаччина) за співфінансування Європейського Союзу.

В конкурсній програмі взяли участь команди професійних вищих навчальних закладів карпатських повітів Румунії, країв Словаччини, областей Угорщини та України, зокрема: Івано-Франківський технікум ресторанного сервісу і туризму НУХТ, Бурштинський торговельно-економічний коледж Київського НТЕУ, Коршівський аграрний ліцей, Ужгородське ВПУ торгівлі та технологій харчування, економічний коледж Сату-Маре (Румунія), Конфесійна середня школа ім. св. Йосафата у Требишові (Словаччина), школа гостинності та туризму у Ніредьгазі (Угорщина).

Кожен навчальний заклад представляв команду, яка брала участь у таких конкурсних змаганнях: «Кулінарне мистецтво», «Менеджмент традиційного ресторану», «Гастрономічний тур».

Професійний рівень учасників конкурсу оцінювався двома суддівськими командами - фахівцями готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.

Голова журі в номінації «Кулінарне мистецтво» - Андрій Гавриш (кандидат технічних наук, доцент кафедри технології харчування та ресторанного бізнесу Національного університету харчових технологій, координатор кулінарного конкурсу (Україна).

Члени журі: Олена Жаботинська – шеф-кухар мережі «23 ресторани», учасник кулінарного шоу «Пекельна кухня» (Україна); Траян Костінас, шеф кухар (Румунія); Крістіна Міхалі – біохімік-технолог, кандидат хімічних наук, викладач Північного університету в Бая-Маре (Румунія); Томаш Якав, свою діяльність здійснює у компанії Studio jakab, активний член Клубу кухарів Кошицького краю, редактор кулінарного блогу http://www.varimeinak.sk/ (Словаччина).

 

Голова журі в номінаціях «Менеджмент традиційного ресторану» та «Гастрономічний тур» - Елеонора Молдован (Генеральний консул Консульства Румунії в Чернівцях, координатор конкурсу менеджменту та туризму (Румунія).

Члени журі: Федорович Оксана – голова «Туристичної Асоціації Івано-Франківщини», директор Івано-Франківського регіонального центру з інвестицій та розвитку, організатор проекту Карпатської Мережі кулінарної спадщини (Україна); Аліна Токмиленко – співвласник Мережі «23 ресторани», магістр з управління персоналом, проходила стажування з ресторанного менеджменту на базі брендового московського ресторану «Рагу», володіє сертифікатом Європейської Асоціації Кави (Україна); Гелена Дуб’якова майстер професійної освіти у сфері кулінарії, викладач у середній школі св. Йосафата (Словаччина); Ласло Фюлеп – шеф-кухар (Угорщина).

Для гостей та учасників конкурсу були проведені майстер-класи з кулінарного мистецтва, в яких взяли участь: Траян Костінас (Румунія), Олена Жаботинська (Україна) та Томаш Якав (Словаччина).

Команда Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму нашого університету перемогла в номінаціях: «Кулінарне мистецтво» та «Гастрономічний тур». Переможці отримали грамоти та цінні подарунки. 

Завершився Міжнародний конкурс Карпатської мережі кулінарної спадщини концертною програмою, яку підготували студенти вокального ансамблю юнаків та дівчат Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій.

 

Налагодження міжнародної співпраці

Налагодження міжнародної співпраці 

         6 грудня 2013 року в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбулася зустріч з представниками Освітнього центру гастрономії BIGO (Берлін) – Тоні Бьорком та Рональдом Цівінським.

Мета візиту – налагодження міжнародних зв’язків Освітнього центру з навчальними закладами України в області кулінарії.

Студенти технікуму познайомилися з кулінарними традиціями німецької кухні, а також прийняли участь у майстер-класі з приготування другої страви «Піратські кульки», який провів Тоні Бьорк.

Наступним крок - підписання угоди про навчання студентів та випускників технікуму в Освітньому центрі гастрономії BIGO, який знаходиться у Берліні.

 

 

Співпраця з освітніми закладами Малопольського воєводства

Співпраця з освітніми закладами Малопольського воєводства

20 вересня 2013 року, перебуваючи  з офіційним візитом у Івано-Франківській області, делегація у складі Максименко Віталія Миколайовича  - Генерального Консула України в Республіці Польща, Жузефа Гурки – власника одного з  найбільших м’ясопереробних комбінатів Польщі, Семківа В.П. - начальника управління зовнішніх економічних зв’язків і туризму Івано-Франківської облдержадміністрації, Лазоріва  В.Д. -  директора ТзОВ «ЛАСПЕР ЛТД»,  відвідала Івано-Франківський технікум ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій.

Польські гості мали можливість познайомитися з матеріально-технічною базою технікуму, з педагогічним складом, новітніми технологіями навчання та виховання молодого покоління.

Результатом зустрічі стало підписання протоколу намірів про співпрацю між  Івано-Франківським технікумом ресторанного сервісу і туризму НУХТ та освітніми закладами Малопольського воєводства.