Фотогалерея

Напередодні Різдва!

Напередодні Різдва!

З метою популяризації різдвяних звичаїв та традицій Карпатського регіону, 21 грудня 2017 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій, за ініціативою Студентської Ради був проведений конкурс-презентація «Святий вечір, добрий вечір».

Усіх присутніх з прийдешніми святами привітали, заступник директора з виховної роботи Мирослав Хромей та заступник директора з навчально – виробничої роботи Олеся Стахів.

Кожна студентська група презентувала свій святковий стіл, який красувався 12-ма стравами - різдвяними смаколиками з Богородчанського, Надвірнянського, Яремчанського, Верховинського, Коломийського, Рогатинського, Косівського, Тлумацького районів Івано-Франківської області. Презентація різдвяних страв супроводжувалася колядками та різдвяними віншуваннями.

Педагогічні працівники та студенти коледжу познайомилися не тільки з традиціями святкування Різдвяних свят в різних куточках Прикарпаття, а й скуштувати різні страви української кухні, що готують на Святвечір.