Фотогалерея

Міжнародне співробітництво, дуальне навчання.

Міжнародне співробітництво, дуальне навчання.

24 жовтня 2017 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбулась зустріч із представниками Берлінської професійної школи кулінарного мистецтва.

Метою зустрічі було обговорення програми подальшого співробітництва між Берлінською професійною школою кулінарного мистецтва та Івано-Франківським коледжем ресторанного сервісу і туризму та Дуальне навчання студентів на базі Kongresshotel Potsdam.

В обговоренні взяли участь Віра Кузнецова – директор Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму, педагоги та члени студентського самоврядування, Віктор Кімакович - директор департаменту освіти Івано-Франківської ОДА, представники Берлінської професійної школи кулінарного мистецтва, а саме Ronald Matsalak - директором професійної школи кулінарного мистецтва, Daniel El Fadgham - керівником ТОВ «Ельма», фірми відновлення фахових працівників для німецького ринку праці, Jotta Braun - генеральним менеджером Конгрес готелю та Silvia Timm - менеджером з персоналу Конгрес готелю.

Окрім зустрічі, представники Берлінської професійної школи кулінарного мистецтва провели іспит з практичних вмінь та навиків і рівня володіння німецькою мовою для студентів, котрі проходитимуть практику. Для студентів був проведений Майстер-клас з технології сервірування столу – майстрами виробничого навчання Заячук Т.В та Віхоть Н.Я. Після демонстрації технологій майстрами, студенти відтворювали продемонстровані техніки, які оцінювали журі.