Фотогалерея

Регіональний обмін досвідом

Методичне об’єднання

викладачів маркетингу та менеджменту

22 листопада 2017 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбулось засідання обласного методичного об’єднання викладачів маркетингу та менеджменту ВНЗ І-ІІ рівня акредитації. Презентувала роботу навчального закладу заступник директора з навчально-виробничої роботи – Стахів Олеся Григорівна.

Детальніше...

Методичне об’єднання головних бухгалтерів

Методичне об’єднання

головних бухгалтерів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації 

21 листопада 2017 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбулось засідання обласного методичного об’єднання головних бухгалтерів. Презентувала роботу навчального закладу заступник директора з навчально-виробничої роботи – Стахів Олеся Григорівна.

Детальніше...

Міжнародне співробітництво, стажування в Болгарії

Міжнародне співробітництво, стажування в Болгарії

13 листопада 2017 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбулась зустріч із представниками готельно – ресторанної сфери з Болгарії.

Детальніше...

З днем студента

Конкурс фахової майстерності

Конкурс фахової майстерності

09 листопада 2017 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій, в рамках методичної декади кулінарних дисциплін, відбувся конкурс фахової майстерності в номінаціях : «Ресторанний десерт», « Холодні закуски», «Пасти» в якому брали участь студенти ІІ та ІІІ курсів.

Детальніше...

Дочірні категорії