Фотогалерея

Майстер-клас від професіоналів-кулінарів

Майстер-клас від професіоналів-кулінарів

26 листопада 2015 року на базі Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій НУХТ для приватних підприємців міста, котрі надають послуги з організації харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах м.Івано-Франківська, був організований та проведений навчальний майстер-клас «Я працюю так ...».

Обмін та поширення досвіду роботи з питань технології приготування страв із збереженням їх вітамінної цінності у шкільних їдальнях - основна мета даного заходу. План проведення передбачав роботу за чотирма модулями: «Організаційний», «Науково-методичний», «Практичний», «Підсумково-узагальнюючий».

Цікавим та змістовним відзначено виступ - презентацію «Вітамінізація їжі у дитячому харчуванні. Способи збереження вітаміну С», який підготувала Тамара Горпинко, викладач Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій.

Неперевершені враження залишились в учасників майстер-класу під час організації практичної діяльності в кухні-лабораторії. Під керівництвом майстрів виробничого навчання Уляни Драгинич та  Галини Гнатківської присутні ознайомились із сучасним професійним кухонним тепловим обладнанням – пароконвектоматом, технологією приготування страв із збереженням їх вітамінної цінності, елементами оздоблення страв дитячого харчування.

Учасники заходу висловили щирі слова подяки адміністрації та педагогічному колективу Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій за відкритість у спілкуванні, створення умов для обміну досвідом роботи з питань сучасних технологій приготування дитячих страв.