Фотогалерея

Етнофестиваль кулінарного мистецтва

Етнофестиваль кулінарного мистецтва

20 листопада 2015 року, на базі коледжу технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, відбувся перший Етнофестиваль кулінарного мистецтва, в якому взяли участь п'ять команд: "Юні технологи" (Івано-Франківський технікум РСіТ НУХТ), "Ґазди з Буковини" (Чернівецький державний комерційний технікум), "Львівські ґазди" (Львівський державний коледж харчової і переробної промисловості НУХТ), "Коопгосподиня" (Луцький кооперативний коледж Львівської комерційної академії), "Профі" (Коледж технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки).

Команду нашого технікуму представляли студенти: Павлюк Олеся, Торган Галина, Луцький Любомир, Блошко Андрій, а підтримували – їхні наставники – Пйонтко Ганна Зеновіївна (старший майстер в/н кулінарного напряму) та Здельник Раїса Петрівна (старший майстер в/н ресторанного напряму).

Детальніше...

Виставка-ярмарок

Виставка-ярмарок

З нагоди святкування Дня працівників харчової промисловості 16 жовтня 2015 року в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбулася виставка-ярмарок.

З вітальним словом до присутніх звернулися заступник директора з НВР Швець Л.П. та голова циклової комісії харчових технологій Мислюк О.М.

Учасники ярмарку запропонували студентам та працівникам технікуму широкий асортимент кондитерських виробів, солодощів, десертів, фруктів, хлібобулочних виробів, які студенти приготували своїми руками.

Отримані кошти від реалізації продукції будуть передані бійцями АТО, які завітають до нашого навчального закладу 20 жовтня на «Урок мужності».

Різноманітні конкурси, в яких взяли участь всі охочі, додали святкового веселого настрою.

Майстер-клас: приготування страв з риби

Майстер-клас:  приготування страв з риби

12 жовтня 2015 року в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму НУХТ,  в рамках проведення методичного тижня кулінара, відбувся майстер-клас з приготування риби, який провела випускниця нашого технікуму Галина Торган для студентів ІІІ-го курсу групи КТ-13.

Детальніше...

Конкурс фахової майстерності з професії «Кухар»

Конкурс фахової майстерності з професії «Кухар»

15 жовтня 2015 року в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму НУХТ,  в рамках проведення методичного тижня кулінара та з метою популяризації серед студентської молоді професії «Кухар», проходив конкурс фахової майстерності, в якому взяли участь студенти ІІ курсу кулінарного напряму.

Практичний тур конкурсу складався з двох завдань – приготування українського борщу та страви з філе птиці на вогні. На виконання завдань відводилося 60 хв.

Детальніше...

Презентація педагогічного досвіду

Презентація педагогічного досвіду

15 червня 2015 року в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбувся ІІІ етап конкурсу «Викладач-2015 року», «Майстер-2015 року».

Детальніше...