Фотогалерея

Запрошення на Великодні приготування

Запрошення на Великодні приготування

Великдень – це найбільш радісне християнське свято. Адже в цей світлий і довгоочікуваний день Великодній стіл повинен бути не менш яскравим, святковим і апетитним… Про традиції, звичаї та обряди святкування Великодня студенти могли дізнатися на виставці-презентації «Пасхальний стіл», яка проходила 17 квітня 2014 року у вестибюлі Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму НУХТ.

Детальніше...

Пасхальні варіації

Пасхальні варіації

         12-13 квітня 2014 року студенти кулінарного та ресторанного  напряму Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму НУХТ та їхні наставники взяли участь у Міжнародному конкурсі «Пасхальні варіації», який проходив  у музеї народних та національних ремесел м.Требішова (Словаччина).

Детальніше...

Знайомство з живим хлібом

Знайомство з живим хлібом 

         «Живий» хліб замість звичайного. Ним можна не лише втамувати голод, а й оздоровитися. Старовинний рецепт приготування хліба без дріжджів і на жорновому борошні відроджують в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій.

Так, 18 лютого 2014 року, в рамках засідання гуртка технічної творчості харчових технологій  (керівник – Тамара Горпинко),  відбулася зустріч студентів групи КТ-12  з представникми Клубу Природного Землеробства і Здорового Способу Життя “Земледар” (м.Івано-Франківськ).

 На зустріч завітали: Оксана Соколан – голова клубу «Земледар», головний редактор газети «Голос Землі», Леся Дутка – кондитер, член клубу «Земледар»,  які поділилися секретами здорового способу життя, зокрема технологією приготування живого хліба та його цілющими властивостями.

Студенти були в захваті від рівня професійної майстерності наших гостей та від смакових якостей хлібобулочних виробів, якими почастували  нас гості.

Хліб — Живий, у нього є Душа. Тому призначення Хліба — творити Життя, наділяти всіх Живильною Силою Землі-Матінки.

 

Фестиваль професій

Фестиваль професій

05 квітня 2014 року в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбувся «Фестиваль професій» - творчий звіт педагогічного та студентського колективів перед громадкістю міста та регіону.

Детальніше...

День вареника

День вареника

         18 лютого 2014 року в Івано-Франкіському технікумі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій проходило свято «День вареників». Мета даного свята – популяризувати українські традиції та кулінарну спадщину Прикарпаття.

         Організували свято -  студенти І курсу групи КТ-13 (класний керівник - Ганна Пйонтко), які пригощали всіх бажаючих варениками з сиром, м’ясом, картоплею, шкварками, вишнями, чорницями та ще й зі сметаною – пальці можна облизати! Лунали щирі слова, дотепні жарти, влучні прислів’я, приказки, вдалі імпровізаційні сценки, гарні українські пісні.

Атмосфера добра, щирості, гостинності охопила всіх учасників свята, подарувавши приємні хвилини спілкування та гарний святковий настрій!