Фотогалерея

Напередодні Різдва!

Напередодні Різдва!

З метою популяризації різдвяних звичаїв та традицій Карпатського регіону, 21 грудня 2017 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій, за ініціативою Студентської Ради був проведений конкурс-презентація «Святий вечір, добрий вечір».

Детальніше...

Зустріч з переможцями

Зустріч з переможцями

«І знову перемога»

15 грудня 2017 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму національного університету харчових технологій відбулась зустріч із переможцями ХІІ Європейського конкурсу кулінарної майстерності EKOGALA 2017 Пригродським Олегом ст. Гр КТ – 15, Лук`янчук Анастасією ст. гр КОБ – 15 та їх наставниками старшим майстром Здельник Раїсою та майстром виробничого навчання Драгинич Уляною.

Детальніше...

Конкурс театрів фольклору та драматичних колективів

Конкурс театрів фольклору та драматичних колективів.

11 грудня 2017 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму національного університету харчових технологій відбувся обласний конкурс театрів фольклору та драматичних колективів серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.

Детальніше...

EKOGALA 2017

ХІІ Європейський конкурс кулінарного мистецтва

EKOGALA 2017

Студенти Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму національного університету харчових технологій взяли участь у ХІІ Європейському конкурсі кулінарного мистецтва EKOGALA 2017, який відбувся у місті Жешув - Польща.

Детальніше...

Вітаємо учасників конкурсу EKOGALA