Фотогалерея

"В здоровому тілі - здоровий дух"


     Всі спортивні заходи в технікумі проводяться під керівництвом керівника фізичного  виховання – Радецької Олени Володимирівни  та викладачів – Продана Романа  Івановича та Дзюника Степана Степановича.

В технікумі велика увага приділяється розвитку фізичної культури та спорту. Спортивний  зал, тренажерний зал, спортивний майданчик – це та база, яка дає можливість забезпечити всі необхідні умови для формування здорового способу життя студентів. Окрім занять з фізичної культури, які проводяться на високому професійному рівні, велика увага приділяється оздоровчій та спортивно-массовій роботі: працюють спортивні секції з волейболу, баскетболу, футболу, настільного тенісу, легкої атлетики, шахів, лижних перегонів.

Велика увага приділяється студентам з ослабленим здоров'ям: формуються спеціальні групи з індивідуальним підходом. Заняття в цих групах проводяться за окремим графіком.

Протягом року проходить спартакіада з 7 видів спорту: волейболу, баскетболу, футболу, настільного тенісу, легкої атлетики, шахів, плавання. Кращі студенти-спортсмени входять до збірних команд та захищають честь нашого технікума.

Спортивні команди технікума приймають участь в багатьох змаганнях: міських, обласних та всеукраїнських.

Так, в 2010 – 2011н.р. спортивна команда технікума зайняла І місце в обласній спартакіаді серед ПТНЗ області.