Фотогалерея

Вшанування пам’яті видатного українського письменника

Вшанування пам’яті видатного українського письменника

У 2016 році виповнюється 160 років від дня народження та 100 років від дня смерті величного українського письменника, поета, публіциста, перекладача, вченого, громадського і політичного діяча Івана Яковича Франка. 

З метою виховання у молоді патріотизму, поваги до історії, враховуючи важливість постаті Івана Франка для розвитку української державності та української культури  в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму НУХТ розпочалися заходи щодо вшанування пам’яті видатного українського письменника. Так, 21 квітня 2016 року в коледжі відбулося театралізоване дійство «Іван-Франко – Мойсей мого стражденного народу». Близько двох годин тримали у напрузі глядацьку залу учасники студентського театру «Асорті» та солісти зразкового колективу «Театру пісні «Веселкові струни».

Життя і творчість І. Я. Франка, як відомо, тісно пов'язані з Прикарпаттям. В області з шаною і любов'ю оберігається все, що пов'язано з іменем видатного майстра слова. Численні пам'ятники, що споруджені І. Франкові, є найкращим доказом невмирущої любові жителів краю до свого славного попередника, а обласний музично-драматичний театр носить ім’я Великого Каменяра.

«Народжені бути унікальними…»

«Народжені бути унікальними…»

13 квітня 2016 року, в рамках методичного тижня природничо-математичних дисциплін, в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму НУХТ відбувся позаурочний захід, присвячений видатним математикам різних епох. Організувала та провела захід викладач математики Клюба О.М. разом зі студентами груп КД-2, ГО-2, РО-1, КТ-13, які виявляють зацікавленість до точних наук.

Детальніше...

Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина!

Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина!

2 грудня 2015 року, в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму НУХТ, в рамках методичного тижня іноземних мов, відбувся позаурочний захід на тему: «Роль іноземної мови в житті сучасної людини». Організували та провели захід викладачі технікуму – Панкіна Н.М. та Худа І.П.

Детальніше...

Героям Небесної сотні присвячується

Героям Небесної сотні присвячується

Гіркі події сьогодення не могли залишити байдужими студентів Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій, які 18 лютого 2016 року  побували у Меморіальному сквері, де відбулася молитва-реквієм, присвячена пам’яті Героїв Небесної сотні та воїнів, які загинули в зоні АТО. Ініціатором проведення такого заходу стала Студентська рада коледжу.

Детальніше...

Досліджуємо вміст ГМО у продуктах харчування

Досліджуємо вміст ГМО у продуктах харчування

4 листопада 2015 року, напередодні відзначення Дня якості продуктів, в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбулася студентська науково-практична  конференція на тему: «Генномодифіковані організми в харчових продуктах». У конференції взяли участь студенти групи КТ-13, Т.М.Горпинко – викладач спецдисциплін кулінарного напряму, О.Г.Стахів – заступник директора з навчально-методичної роботи, М.В.Намурована, викладач кулінарного напряму  та Тетяна Стасів, начальник випробувального центру Державного підприємства «Івано-Франківськстандартметрологія».

Детальніше...