Фотогалерея

Результати творчого звіту аматорських колективів

Результати творчого звіту аматорських колективів

За результатами обласного конкурсу (творчого звіту) аматорських колективів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації «Україна – це ми», в якому взяли участь 20 вищих навчальних закладів (111 художніх колективів), журі визначило Івано-Франківський технікум ресторанного сервісу і туризму НУХТ зразковим закладом, який став переможцем у таких номінаціях:

Детальніше...

Пасхальний стіл

Пасхальний стіл

9 квітня 2015 року в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму НУХТ, напередодні святкування Великодня, відбулася презентація-виставка  «Пасхальний стіл», яку підготували студенти І і ІІ курсів.

Детальніше...

Доброчинний захід

Доброчинний захід

У виставковому залі Івано-Франківської обласної організації Національної спілки художників України відбулося свято вареника, в якому взяли участь студенти Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму НУХТ. Ініціатором проведення свята став отець Володимир Данилів. Мета заходу — збір коштів для бійців, які отримали поранення у зоні АТО.

Детальніше...

Огляд-конкурс аматорських колективів

Огляд-конкурс аматорських колективів

23 березня 2015 року в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму НУХТ відбувся огляд-конкурс аматорських колективів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, який оцінювали: Михайло Кузбит, директор Івано-Франківського державного центру естетичного виховання, а також працівники ІФДЦЕВ.

Детальніше...

Арт-інсталяція «Невидимі»

Арт-інсталяція

11 лютого 2015 року працівники БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» презентували студентам Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму НУХТ групи К-11 громадську арт-інсталяцію «Невидимі» та розповіли про проблему сучасного рабства.

Детальніше...