Фотогалерея

Відзначаємо Міжнародний день бармена

Відзначаємо Міжнародний день бармена

6 лютого 2015 року в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму НУХТ відбулося феєричне святкування Міжнародного Дня бармена. В рамках методичної декади циклової комісії туристично-ресторанного напряму (голова ЦК Лилак Г.М.) було організовано бармен-шоу, в якому взяли участь: Лесів Роман, Стручук Юрій, Халацький Микола під керівництвом викладача барменської справи Калакури О.Я.

Детальніше...

Герої не вмирають!

«Герої не вмирають!»

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

Детальніше...

Молитва-реквієм

Молитва-реквієм

         22 жовтня 2014 року в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбувся неординарний захід – Молитва-реквієм, присвячена пам’яті героїв Небесної сотні та воїнів, які загинули в зоні АТО. Ініціатором проведення такого заходу стала Студентська рада технікуму.

Детальніше...

Філологічний водевіль

«Філологічний водевіль»

4 грудня 2014 року до Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму НУХТ завітало авторитетне журі на чолі з директором Державного центру естетичного виховання, заслуженим працівником культури України Михайлом Кузбитом.

Детальніше...

Свято першокурсника

Свято першокурсника

8 жовтня 2014 року, для першокурсників Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій день особливий, день святковий. В цей день їх приймали до лав студентської братії.

Детальніше...