Фотогалерея

Підсумки обласного конкурсу театрів фольклору та драматичних колективів

Підсумки обласного конкурсу театрів фольклору

та драматичних колективів

Впродовж грудня 2013 року тривав обласний конкурс театрів фольклору та драматичних колективів професійно-технічних та вищих навчальних закладів  І-ІІ р.а., в якому взяв участь Івано-Франківський технікум ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій.

Навчальні заклади представили на конкурс різножанрові фольклорні композиції та театральні постановки з  пізнавальним, обрядовим, естетичним, розважальним  й виховним  значенням.  Кожен колектив-учасник продемонстрував свій виступ з урахуванням основних вимог конкурсу. До них журі зараховувало виконавську майстерність, обрядовість, що стала основним критерієм оцінювання, а також артистичність, автентичність, виконавську та сценічну майстерність, відповідну костюмованість.

        Студентський театр технікуму, на суд вимогливого журі обласного конкурсу, презентував «Український бурлеск» - уривки з класики української драматургії, який зайняв ІІ місце.

Вітаємо студентський колектив театру «Асорті» з перемогою!

 

Театр Асорті

«Український бурлеск»

12 грудня 2013 року, в актовій залі технікуму відбулася прем’єрна вистава студентського театру «Асорті» - художній керівник Н.Гаріджук).

         Студентський театр, на суд вимогливого журі обласного конкурсу театрів фольклору та драматичних колективів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, презентував «Український бурлеск» - уривки з класики української драматургії. Прем’єра удалася на славу! Вдячний глядач довго не відпускав зі сцени аматорський студентський колектив – театр «Асорті»

 

Диктант 2013

Радіодиктант

11 листопада 2013 року в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій, з нагоди святкування Дня писемності відбулося написання студентами радіодиктанту «Мово рідна, слово рідне». Захід проводився з метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу, підвищення рівня мовної освіти й культури громадськості, удосконалення навичок майстерного володіння словом.

Підсумки диктанту будуть опубліковані в студентській газеті технікуму «Пошук».

На шляху до планування власної справи

На шляху до планування власної справи

25 листопада 2013 року, студенти Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій груп туристичного, комерційного  та кулінарного напряму (гр. АТ-13, КМ-24, КМ-23, КТ-11) разом з викладачем "Етики та психології" - Ковалець Ю.К, взяли участь у дводенних тренінгових заняттях «Навички для працевлаштування». Заняття проводила  директор  Івано-Франківського обласного молодіжного центру праці Леся Аронець.

Захід був організований молодіжним громадським центром «Еталон» для студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, з метою спонукати  молодь нашого краю активно здійснювати процес над плануванням своєї кар’єри.

 

Технікум має таланти

6 листопада 2013 року в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбувся гала-концерт конкурсу «Технікум має таланти». Конкурс проходив у два етапи: І етап – 16.10.2013 року, ІІ етап – 23.10 2013 року. На гала-концерті були представлені номери в таких номінаціях:

«Художнє мистецтво»

 • Плитус Любомир (група О-50)
 • Чолівська Анастасія (група О-50)
 • Захарчук Тетяна (група КТ-12)
 • Турчик Іванна (група КОБ-9)

«Інструментальна музика»:

 • Саламатіна Вікторія» (група КМ-25)
 • Квітковський Микола (група О-50)

   «Театр мод, бодіард»

 • Гладка Катерина (група К-11)
 • Грабовецбка Маряна (КТ-13)
 • Лоящук оксана (група К-13)

«Поезія»

 • Курчук Богдан (група КТ-13)

«Гумор»

 • Групи АТ-15, ТО-1 (міні-вистава «Козачка Ріпочка»)

«Вокальний номер»

 • Людмила Пашанюк та Андрій Блажко
 • Людмила Пашанюк та Іван Стефанків

«Оригінальний жанр»

 • Кузій Владислав (група ПАП-4)
 • Депутат Руслан (група КМ-25)

За час підготовки до конкурсу активізувалося культурно-мистецьке життя студентської молоді, зміцнилися творчі і дружні стосунки між студентами різних груп технікуму, проявилися здібності і таланти у студентів-першокурсників.

Дякуємо кожному першокурснику, який виступив на сцені в ці дні, а також тим, хто знаходився в залі, адже група підтримки – це також дуже важливо.