Фотогалерея

День працівника харчової промисловості

Студенти технікуму відсвяткували День працівника харчової промисловості.

З нагоди святкування Дня працівників харчової промисловості 18 жовтня 2013 року в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбулося свято.

З вітальним словом до присутніх звернулися заступник директора з НВР Швець Л.П., голова циклової комісії харчових технологій Пйонтко А.З., голова методичної комісії кулінарних дисциплін Зайцева Г.Т.

В рамках свята проведено благодійний ярмарок, в якому взяли участь студенти кулінарних професій. Учасники ярмарку запропонували студентам, працівникам технікуму, гостям широкий асортимент кондитерських виробів, солодощів, десертів, фруктів, хлібобулочних виробів.

     Отримані від реалізації продукції кошти традиційно були перераховані на рахунок Благодійного фонду технікуму для підтримки студентів з малозабезпечених сімей.

Різноманітні конкурси, в яких взяли участь всі охочі, додали святкового веселого настрою усім присутнім.

Не могло обійтися свято без виступу зразкового художнього колективу технікуму «Театру пісні «Веселкові струники».

     З нагоди професійного свята, дорогі трудівники харчової промисловості, прийміть слова заслуженої подяки та шани і найщиріші вітання!

Нехай кожен день приносить вам нові здобутки і досягнення, а ваше життя буде щасливим і радісним, родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов'язку.

Колектив технікуму щиро зичить Вам, шановні трудівники харчової та переробної промисловості, міцного здоров'я, наснаги, високих матеріальних статків у ваших сім'ях та нових виробничих успіхів на благо нашої держави.

Вручення дипломів

26 червня 2013 року відбулося вручення дипломів. Цього дня свої дипломи отримали 245 випускника, з них:

-         молодших спеціалістів79 (в тому числі – 14 заочної форми навчання;

комерційна діяльність – 59; технологія харчування - 20);

-         кваліфікованих робітників – 166 за професіями:

-         Кухар, офіціант, бармен – 43;

-         Кухар-бармен – 18;

-         Кухар-кондитер – 26;

-         Кухар V розряду – 28;

-         Агент з постачання – 70.

Дипломи з відзнакою отримали 7 студентів:

К-4 – Гиляка Андрій

         Торган Галина

         Гаргат Тетяна

КТ-10 - Пійла Ольга

КМ-21 – Шторгин Ярина

             Іванюк Ірина

КМ-22 – Андреєв Андрій

Сердечно привітали випускників і вручили їм дипломи директор технікуму Кузнецова Віра Іванівна, заступник директора з навчальної роботи Стахів Олеся Григорівна, заступник директора з навчально-виробничої роботи Швець Людмила Павлівна, заступник директора з виховної роботи Хромей Мирослав Ярославович, голова державної кваліфікаційної комісії Победінський Р.М., голова консультативної Ради технікуму – Шаваровський Б.М., співвласник ТзОВ «Оріон» - Нікітіч В.В.

Кращим випускникам також були вручені грамоти за активну участь у житті технікуму й високі спортивні досягнення.

         Учасники художньої самодіяльності організували для випускників чудовий святковий концерт.

В добру путь, дорогі випускники!

 

«Установка на успіх»

       Педагогічні працівники Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій вирішують питання профорієнтаційної роботи по-новому. Так, 9 квітня 2013 року, викладач комерційних дисциплін Храбатин О.І. та виконавчий директор навчально-тренувальної фірми «Смерічка» Малініна М.Я. провели урок-тренінг з учнями 11-тих класів в ЗОШ №18 (м.Івано-Франківськ) на тему: «Установка на успіх, як вирішальний фактор досягнення мети»».

Детальніше...

“Бурштинове намисто”

26 травня 2013 року, в приміщенні Палацу культури «Прометей» м.Бурштина відбувся Х фестиваль-конкурс “Бурштинове намисто”, присвячений міжнародному Дню захисту дітей, у рамках проведення Року дитячої творчості в Україні, серед аматорських колективів професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Детальніше...

«Красуня технікуму 2013 року»

       Напередодні жіночого свята, 6 березня 2013 року в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбувся конкурс «Красуня технікуму 2013 року».

Детальніше...