Фотогалерея

Майстер-клас по виготовленню ляльки-мотанки

Однією з пріоритетних форм виховної роботи в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій є робота творчих майстерень, яка ведеться як постійними керівниками гуртків, так і творчими педагогами.

Детальніше...

День відкритих дверей

23 лютого 2013 року в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервіс і туризму Національного університету харчових технологій відбувся День відкритих дверей, в якому взяли участь більше 300 учнів шкіл Івано-Франківської області та їх батьків.

Детальніше...

Перший випуск 2013 року

         31 січня 2013 року, в приміщенні актової зали Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму відбулася урочиста подія – перший випуск груп 2013 року в статусі технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій.

        

Детальніше...

Бібліотечний урок «Довідкова література»

            13 лютого 2013 року в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму НУХТ Перепічкою У.З. (бібліотекар технікуму) було проведено заняття з групою КОБ-8 на тему «Довідкова література».

Детальніше...

На Різдво до Прикарпаття

Напередодні різдвяних свят, 26 грудня 2012 року в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму національного університету харчових технологій відбулася виставка-презентація «Святий вечір, добрий вечір!».

Детальніше...