Фотогалерея

Обласний конкурс театрів фольклору та драматичних колективів

            11 грудня 2012 року відбувся І етап обласного конкурсу театрів фольклору та драматичних колективів серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. У конкурсній програмі взяли участь студентський колектив драматичного гуртка Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій. Конкурсанти продемонстрували високий рівень акторської майстерності, виконуючи уривок з п’єси за мотивами С.Васильченка «На перші гулі».

Детальніше...

«Король танцю – вальс»

         06 грудня 2012 року в приміщенні актової зали Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбулося свято «Король танцю – вальс». Вже п’ятий рік поспіль наш заклад, за   доброю традицією організовує свято вальсу.

Детальніше...

27 вересня – Всесвітній день туризму та День туризму в Україні

Сьогодні, 27 вересня, всі любителі мандрівок відзначають Всесвітній День туризму та День туризму в Україні. Подія неординарна і її будуть відзначати багато шанувальників цього унікального способу відпочинку.

В.І.Кузнецова – директор Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій, виступила із привітальним словом звернувшись до всього педагогічного колективу та студентів закладу.

Детальніше...

Талановита молодь демонструє свої поетичні таланти

З метою виявлення талановитої молоді, підтримки талановитих поетів-початківців, відродження інтересу до української та світової поезії 09 жовтня 2012 року Студентською (учнівською) радою технікуму був організований конкурс декламування української поезії, в якому взяли участь 35 студентів

І курсу.

Журі визначило переможців в таких номінаціях:

  • «Лірична поезія» - Гордійчук Христина (гр. КТ-12)
  • «Комедійна поезія» - Шпук Богдан (гр. КМ-22)
  • «Патріотична поезія» - Плохих Людмила (КМ-22)
  • «Авторський вірш» - Рущак Тетяна (гр. КМ-22)

Студентський та педагогічний колектив висловлює щиру подяку за хороший настрій та позитивну атмосферу учасникам конкурсу молодих талантів.

Студентська конференція

18 вересня 2012 року за участю директора технікуму Кузнецової Віри Іванівни та заступника директора з навчально-виховної роботи та соціальних питань Хромея Мирослава Ярославовича відбулася студентська конференція студентів І курсу.

На конференції було обрано керівників секторів Студентської ради (навчального, інформаційного, культурно-масового, спортивно-оздоровчого та соціально-побутового секторів), які були ознайомлені зі своїми функціональними обов’язками.

Директор Кузнецова В.І. побажала студентському активу успіхів і запевнила, що з боку дирекції технікуму та  педагогічного колективу вони будуть мати всебічну підтримку у всіх добрих починаннях.