Фотогалерея

Молодь крокує до Європи!

Молодь крокує до Європи!

29 жовтня 2015 року в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбувся захід,  який проводився в рамках святкування Всесвітнього дня туризму – «Крок у Європу».

Детальніше...

Туристичний квест

Туристичний квест

В рамках святкування Дня туризму, студенти ІІ курсу туристичного напряму Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму НУХТ розв’язували логічні завдання на туристичну тематику, перебуваючи в нестандартній ситуації.

Детальніше...

Пізнай свою професію

Пізнай свою професію

15 вересня 2015 року студенти Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій та їх наставники взяли участь у профорієнтаційному заході «Пізнай свою професію», який провели працівники Яремчанського міського Центру зайнятості.

Детальніше...

Юні туризмознавці

Юні туризмознавці

24 вересня 2015 року, в рамках проведення методичного тижня кафедри туристичного напряму Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій та напередодні відзначення Всесвітнього дня туризму, відбулася традиційна виїзна церемонія посвяти студентів І-го курсу у туристи.  

Детальніше...

Свято знань

1 вересня 2015 року в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій  відбулося урочисте свято з нагоди початку нового навчального року. У цей день більше 400 першокурсників вперше переступили  поріг нашого  навчального закладу. Саме цей день має стати для них вдалим стартом у велике життя та у безкрайній світ нових знань і цікавих відкриттів.

Детальніше...