Фотогалерея

«Фестиваль професій»

21 квітня 2012 року в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбувся «Фестиваль професій» - творчий звіт педагогічного та студентського колективів перед громадкістю області, керівниками відділу освіти та роботодавцями.

Присутніх на святі привітала начальник головного управління освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації Зінаїда Болюк, яка побажала гостям свята не помилитися з вибором професії та знайти своє покликання.

Детальніше...

«Лицар-технікума – 2012року»

Отримав почесне звання «Лицар-училища», учень групи О-4514 березня 2012 року в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбувся  конкурс "Лицар технікума-2012 року".

Програмою конкурсу були передбачені цікаві номери, в яких 9 конкурсантів продемонстрували свій танцювальний та співочий талант, кухарські здібності, шляхетні та вишукані манери, які повинні бути притаманні «лицарю» сьогодення.

Детальніше...

«День відкритих дверей, або Стороннім вхід дозволений»

17 лютого 2012 року, в Івано-Франківському технікумі рестораного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбувся День відкритих дверей. Майбутні абітурієнти (учні 9, 11 класів) разом із батьками завітали до навчального закладу з метою ознайомлення з матеріальною базою, умовами вступу та навчання.

Зустріч розпочалася екскурсією навчальними кабінетами, майстернями, лабораторіями.

Детальніше...