Фотогалерея

Героям Небесної сотні присвячується

Героям Небесної сотні присвячується

Гіркі події сьогодення не могли залишити байдужими студентів Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій, які 18 лютого 2016 року  побували у Меморіальному сквері, де відбулася молитва-реквієм, присвячена пам’яті Героїв Небесної сотні та воїнів, які загинули в зоні АТО. Ініціатором проведення такого заходу стала Студентська рада коледжу.

         У Меморіальному сквері, де покоїться прах Романа Гурика – Героя Небесної сотні та шести прикарпатських воїнів, які загинули на війні, захищаючи територіальну цілісність України, зібралися  студенти та викладачі разом з нашим духовним наставником отцем Ярославом.

         Слова болі і тривоги, що лунали з уст ведучих і виступаючих порушили тишу Меморіального скверу. Тиша, в якій відчувалися біль, смуток і скорбота. Тиша, що стала символічною хвилиною мовчання за подвиг героїв Небесної сотні.

         Ми ніколи не повинні забувати тих, хто віддав найдорожче – життя, щоб сонце волі і свободи сходило над Україною.

        Світлою молитвою за Україну та патріотичними закликами завершилося віче-реквієм: “Герої не вмирають! Слава Україні! Слава Нації! Україна – понад усе!”