Фотогалерея

Вшанування пам’яті видатного українського письменника

Вшанування пам’яті видатного українського письменника

У 2016 році виповнюється 160 років від дня народження та 100 років від дня смерті величного українського письменника, поета, публіциста, перекладача, вченого, громадського і політичного діяча Івана Яковича Франка. 

З метою виховання у молоді патріотизму, поваги до історії, враховуючи важливість постаті Івана Франка для розвитку української державності та української культури  в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму НУХТ розпочалися заходи щодо вшанування пам’яті видатного українського письменника. Так, 21 квітня 2016 року в коледжі відбулося театралізоване дійство «Іван-Франко – Мойсей мого стражденного народу». Близько двох годин тримали у напрузі глядацьку залу учасники студентського театру «Асорті» та солісти зразкового колективу «Театру пісні «Веселкові струни».

Життя і творчість І. Я. Франка, як відомо, тісно пов'язані з Прикарпаттям. В області з шаною і любов'ю оберігається все, що пов'язано з іменем видатного майстра слова. Численні пам'ятники, що споруджені І. Франкові, є найкращим доказом невмирущої любові жителів краю до свого славного попередника, а обласний музично-драматичний театр носить ім’я Великого Каменяра.