Фотогалерея

Стажування за кордоном

Стажування за кордоном

Бажання отримати закордонну освіту завжди було омріяним для більшості української молоді. Окрім якісних знань та гарантованого працевлаштування, це передбачає можливість подорожувати, практикуватись в іноземній мові й отримати нові корисні знайомства.

Детальніше...

Розширюємо кордони

Коло партнерів зростає

В рамках підписаних угод між м.Івано-Франківськом та Литовським містом Тракай, 16 квітня 2015 року до Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму НУХТ завітали литовські гості - Вітаутас Петкевичус та Олексій Анушкевичус.

Детальніше...

Розширюємо кордони міжнародної співпраці

Розширюємо кордони міжнародної співпраці

Асоціація німецько-української дружби (Verein der deutsch - ukrainischen Freundschaft e.V.) запросила Івано-Франківський технікум ресторанного сервісу і туризму НУХТ взяти участь e  попередніх ділових перемовинах з питань німецько-української системою освіти.

Детальніше...

AIESEC в Івано-Франківську

AIESEC в Івано-Франківську

Локальний комітет AIESEC у Івано-Франківську є одним із найдавніших в Україні, в якому нараховується понад 50 учасників, які є студентами найбільших університетів Івано-Франківська.

Детальніше...

Міжнародна виробнича практика

Міжнародна виробнича практика

Відповідно до умов договору із закритим акціонерним товариством «RhodesNow», «AIESEC» (о.Родос, Грецька Республіка) про проходження виробничої практики студентів  Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій були направлені 37 студентів.

Детальніше...